Skocz do zawartości

Usps- Kto Z Nimi Wpółpracuje W Polsce?


Davidcopperfield

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

Spodziewam się paczki wysłanej ponad tydzień temu ( Nadana 3 December 2012 ) w USPS w New York w placówce Ridgewood. Została ta paczka nadana na zasadzie Priority Mail Express. Jest to iPad 2 bez pudełka ®, z kablem USB i tyle dobrze zapakowany w babelkową folie i zwykły kartonik obklejony tasmą, iPad oczywiście używany jakieś pół roku, a wygląda jak nówka, niby ma tam jakeiś ślady użytkowniaa ale niewidoczne gołym okiem. Moim zdaniem nie powinien przechodzić przez celnie, poneiważ zostało wpisane tam że to 2 Książki o wartości 60 $. Wysyłka kosztowała coś około 10 - 12 $. Paczka ma numer identyfikacyjny do sledzenia nadany przez USPS. Wchodzac na stronke USPS klikająć w zakładke Track & confirm mam dane odnosnie gdzie zostałą przyjęta i kiedy została niby wysłana do CELU, tyle informacji podaje USPS ( w moim przypadku przyjęta została 4 December, a 5 december przetworzona i niby oddana do wysyłki ). Natomiast w Polsce odbiera to nasza normalna POCZTA POLSKA. Wchodzimy w poczta-polska.pl klikamy w logo POCZTEX przesylki zagraniczne ( po pewnym czasie się powinno pojawiać ) klikamy w zakłądkę Śledzenie przesyłek, wpisujemy nasz unikatowy kod z USPS i BINGO mamy informacje czy Paczka została przyjęta w Warszawie. Ja po wpisaniu kodu otrzymałem info że paczka została przyjęta Dzisiaj czyli 12-12-12 :) tak tak to właśnei ta DATA :) To oznacza że jak zostałą przyjęta w odzialę pocztowym Warszawie to znaczy że przeszła Celnie prawidłowo bez żandych opłat. I teraz spodziewam się jej w domu mam nadzieję że to będzie jutro :) Dam znać czy dotarła i w jakim stanie !!! Pzodrawiam i mam nadzieję że rozwiąłem wątpliwość wysyłek USPS-em z USA do Polandii :) Pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...