Skocz do zawartości

Jak Wypełnic Wniosek O Wize , Gdy Nie Mam Rodziny W Stanach


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu byłam w Stanach na 2 togodnie. Miałam wtedy wize na rok turystyczną, którą dostałam ponieważ powołałam się na dane znajmomego, który jest legalnie w stanach, w tym roku juz nie moge powołac sie na jego dane a bardzo bym chciała znowu starac się o wize. Pytanie tylko czy teraz skoro nie mam rodziny w Stanach i nie moge powołać sie na niczyje dane to czy mogę ubiegać sie o wize turystyczną i jak mam ją wypełnić?? co wpisać w rubryce do kogo jade?? Czy któs mogłby mi podpowiedziec?? z góry dziekuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myslisz ze kazdy leci do kogos lub tez rodziny :) jesli tak sadzisz to jestes w duzym bledzie ..

To ze nie masz tam nikogo nie oznacza ze nie mozesz leciec,mozesz sie starac o wize ale wtedy musisz wiedziec co chcesz zobaczyc ,ile tam byc oraz gdzie bedziesz mieszkac..

Wpisz w rubryce do kogo lecisz nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 dziekuję bardzo za podpowiedz rozjasniłeś mi troszeczkę moje watpliwości :)

teraz tylko kwestia tego ze raczej zatrzymam się w jakims hotelu mam juz male rozeznanie wsrod polskich hoteli na florydzie sa nawet stronki internetowe,tylko czy te informacje mam powiedziec konsulowi bo raczej napewno usłysze pytanie gdzie zamierzam sie zatrzymać, jak oni patrzą na taką odpwiedz niechciałabym zmarnowac swojej szansy na dostanie wizy jakimiś nieprzemyslanymi wpadkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...