Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie W Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz "Quite the contrary". Swiat (jesli myslimy o przyszlym swiecie z dominacja kultury europejskiej - demokracja, swoboda wypowiedzi, respektowanie praw, rownouprawnienie itd.) zawsze bedzie potrzebowal policjanta - jak USA nim nie beda, to w jego miejsce przyjdzie kto inny, np. Chiny, albo Rosja (nie dziekuje za oba te kraje jako moralne drogowskazy). Europa jest zbyt samolubna, by takim policjantem byc. Innymi slowy, pozostaje nam USA.

McCain to nie jest drugi Bush. Problemem McCaina jest fakt, ze wlasnie ludzie na calym swiecie ktorzy w USA nie mieszkaja, dali sie przekonac, ze to kolejny Bush. Nad czym osobiscie ubolewam, bo to fajny koles w miare liberalnymi pogladami. Tarcza to kolejny pretekst dla ludzi nastawionych anty do usa, zeby wmowic wszystkim, ze usa sa blee (notabene demokraci tez popra tarcze jesli beda fundusze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Prostym przykladem moze byc miasto Nowy Jork ,miasto jest demokratyczne ale rzadzi nim republikanin , ok teraz sie przemienil na independent ale Giuliani rzadzil dwie kadencje (republikanin) i wyciagnal miasto z rynsztoku po demokratycznym dinkinsie ktory zrujnowal cale miasto ,wybaczcie niestety cokolwiek myslicie

demokraci dobija ten kraj.

12 lat rzadow liberalow w sasiedniej kanadzie dobija ludzi tam zyjacych kompletnie ,zasiegnijcie info w szerszym horyzoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kibicuje Obamie. Zgadzam się z większością jego postulatów.. moje poglądy są bliskie socjalizmowi. Wszystko jasne. ;)

McCain to nie jest drugi Bush.

To nie jest drugi Bush. To tylko kontynuator jego polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kibicuje McCainowi. Ale trzeba przyznac ze Obama ma ładne hasła i chyba lepiej w mediach wypada. Obydwaj nie sa idealni. Ale przynajmniej mcCain nie boi sie mowic co mysli i nie zmienia co chwila zdania. I wogole lepiej mi sie chlop podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kibicuje McCainowi. Ale trzeba przyznac ze Obama ma ładne hasła i chyba lepiej w mediach wypada. Obydwaj nie sa idealni. Ale przynajmniej mcCain nie boi sie mowic co mysli i nie zmienia co chwila zdania. I wogole lepiej mi sie chlop podoba.

gdzie obama zmienia co chwile zdanie?

nie chce prezydenta ktory bedzie kontynuowac wojne w iraku przez 100 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Obama rzeczywiście jest medialny - dobrze się ogląda jego przemówienia, ma fajny głos i wygląd. Jednak ja zagłosowałbym raczej na McCaina. Nie jest to betonowy konserwatysta, wręcz przeciwnie - często nazywa się go "RINO". A ponadto... jestem wolnorynkowcem, kłóci się to z programem Obamy jak cholera ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McCain nie chce kontynowac wojny w Iraku przez 100 lat, tylko siedziec tam, jesli bedzie taka potrzeba. W Niemczech czy Japonii siedza 60 lat i jakos nikt sie tym nie przejmuje. Dopoki rzad iracki bedzie chcial, zeby us army w Iraku zostalo, to nie widze problemu.

to przestan jezdzic samochodem juz dzis

Cena ropy i tak bedzie szla do gory i tak. Tu jest potrzebny zwrot o 360 stopni a nie inwestowanie w Irak czy nowe odwierty u wybrzezy USA jak to po czesci chce McCain. Ropa jest kaput.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze 70% ropy sprowadzanej przejezdzamy teraz,zanim cos nowego bedzie jesli bedzie minie nastepne 5-10 lat

jak sobie wyobrazasz dlaczego ropa drozeje?

bo miejsca z ktorych sie wydobywa sa coraz bardziej niebezpieczne,coraz trudniejszy dostep kosztowniejszy

trzeba placic za ochrone

Nowe gospodarki Chiny i Indie konsumuja wiecej niz kiedykolwiek,czy ty myslisz ze politycy nie zdaja sobie z tego sprawy?

opowiadanie bajeczek na dobranoc jest super pod warunkiem ze jestes dzieckiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...