Skocz do zawartości

Ślub W Usa Ale Nie Z Obywatelem


monimona

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

ok, powiem jaka jest sytuacja. Ja jestem na wizie turystycznej, chce wziasc slub z chlopakiem ktory nie jest obywatelem usa, nie jest tam legalnie. Nie chce zostac w usa i chce wrocic do Polski bo mam studia, a on tam zostaje. Ciesze sie ze mam wize turystyczna bo mam mozliwosc odwiedzania go w wakacje i swieta, no coz mamy dosc trudna sytuacje. Bardzo chcemy sie pobrac ale boimy sie ze bedzie gdzies to odnotowane i moge miec problemy przy ponownym wjeździe do usa, a jesli by tak mialo byc, to juz wolimy nie brac tego slubu. I teraz nie wiem nawet gdzie moge zaczerpnąc o tym informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze wiza nie jest gwarancją wjazdu na terytorium usa i wiem ze kiedys mogą mnie nie wpuścic, ale to kazdy ma takie same szanse. Obawiam sie jednak że mogę sobie tym ślubem bardziej zaszkodzic, i chyba powstrzymamy się z tym pomysłem,do czasu aż mój chłopak postanowi opuścic usa. I tak nie chcemy tam zostac, więc lepiej bedzie poczekac a nie robic dodatkowe problemy. No nic, dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zdecydowanie wstrzymalbym sie ze slubem.

Po pierwsze - doradzilbym Ci wczesniej 'unormalizowanie' zycia. Zwiazki na odleglosc moga byc bardzo trudne, rozne rzeczy w zyciu sie w koncu zdarzaja i wiazanie sie slubem moze byc nieodpowiednim wyborem.

W razie problemow slub raczej nie pomoze w ich rozwiklaniu, a moze je dodatkowo powiekszyc. To w koncu nie obraczka stanowi o sile zwiazku - a rozumiem, ze slub bylby swojego rodzaju zabezpieczeniem Waszej relacji?

Druga rzecz - slub z osoba pozostajaca w USA nielegalnie moze wplynac negatywnie na Twoj wjazd do USA w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...