Skocz do zawartości

Rachunek Za Połączenia W Usa.


Widget

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem oto dzwonilem z komorki ktora wzialem z Polski w roamingu na nr 800 do lufthansy aby przelozyc lot a teraz okazalo sie iz mam do zaplaty rachunek na ponad 300 z!! Co mam zrobic, bo wydawalo mi sie ze to powinno byc bezplatne a nie moge nic znalezc na stronie orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, ze w ogole dodzwoniles sie na ten numer.

Sprawa jest przykra - ale niestety musisz zaplacic - w przyszlosci musisz pamietac, ze lepiej zadzwonic z budki telefonicznej (300 zl taniej) lub ze specjalnej karty do rozmow miedzynarodowych, jesli dzwonisz do oddzialu w Polsce.

Tak przy okazji - zmienialem kiedys termin wylotu w United Airlines (lot operowany przez Lufthanse) i zajelo mi to ok. 5 minut rozmowy.

W Ibeii z kolei jedna zmiana zajmowala mi srednio 2,5-3 godziny rozmow :| (juz nigdy z oferty Iberii na pewno nie skorzystam).

W Lufthansie miales podobne doswiadczenia do moich?

W Iberii dla poprawnego przeprowadzenia zmiany wylotu musialem dzwonic do: Polski, Hiszpanii, Meksyku, Anglii, USA (do USA nie moglem sie oczywiscie dodzwonic ze wzgledu na 1800, ale chcialem sprobowac).

Niesamowita porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...