Skocz do zawartości

E 2 Wiza Inwestorska


ir.ka

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielam opinie kolegii, ktory slusznie zauwazyl cyt. "zaskakujaca wrecz chec udzielania pomocy na forum czesto w bezinteresowny sposob". Mielismy okazje odczuc to na wlasnej skorze gdy ubiegalismy o zmiane statusu . Nalezaloby w tym miejscu podkreslic profesjonalizm i wielka wiedze PANI KARINY ktora chetnie sie nia dzieli poswiecajac wiele swojego cennego czasu zarowno tu na forum jak i w rozmowach telefonicznych. Tym ktorzy zamierzaja aplikowac o zmiane jakiegokolwiek statusu z terytorium USA polecam wczesniejszy kontakt z osobami ktore maja doswiadczenie, gdyz zetkniecie sie z amerykanskim adwokatem wymaga juz wczesniejszej znajomosci problematyki. W przeciwnym razie mozemy narazic sie na niepotrzebne koszty lub strate czasu.

W razie potrzeby sluzymy swoimi doswiadczeniemi , zmienialismy status z B1 na L1/L2.

Z serdecznosciami . Beata i Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie na tym rzecz polega ze wrzucasz 0,5 mln i odrazu dadza Ci Green Card. Musisz spelnic jakies wymagania np. zalozyc jakas firme, zatrudnic iles tam osob. Nie interesowalem sie tym tematem wiec nie wiem jak to dokladnie wyglada, ale wszystko jest bardziej skomplikowane niz Ci sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie nic nie wydaje, ja zadaje proste pytania, bo temat jest interesujący, przy biernym inwestowaniu, musze założyć firme? np. w ditroit, gdzie dom moge kupić [wg. moich info za 60 tysiaków zielonych], a rejon jest [po likwidacji fabryk samochodowych] z dużym bezrobociem, ja tam nie miałbym problemów z pomysłami na założenie firmy, ale usa są fajne do zwiedzania, a poza tym mają : paskudne żarcie, dożartych policjantów [za bardzo na serio] i wszyscy tylko zapieprzają, i guzik z życia mają, np. najpaskudniejsze żarcie w mcdonald jadłem ze 200mil od chicago-nasze mcdonaldy-to oaza organic żarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.Czy istnieje mozliwosc zmiany statusu B-2 na E-2 przebywajac w stanach na waznej wizie B-2, czy tylko mozliwe jest rozpoczecie procesu a po ostateczna decyzje nalezy leciec do Polski do konsulatu? bede wdzieczna za odpowiedz. pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 2 lata później...
Dnia 12.07.2019 o 13:11, Jacek Kolo napisał:

Witam Wszystkich 

Właśnie zmieniłem wizę z B2 na E2 więc temat znam na świeżo , chętnie odpowiem na pytania.

Ja otworzyłem mobilny warsztat samochodowy , to wystarczyło do zmiany statusu na e2 

  

Tak z ciekawości - jaka mniej więcej ilość wolnych $ była do tego potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...