Skocz do zawartości

Starania O Kolejną Wize Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Odnośnie wizy turystycznej. Kilka lat temu miałam wizę na rok, której nie wykorzystałam i nie podróżowałam. Parę miesięcy po wygaśnięciu wizy starałam się o następną, otrzymałam wizę na okres 3 lat. Tego lata wygasła ważność wizy. Podczas ważnej wizy 3-letniej byłam w US pięciokrotnie w celach turystycznych moje pobyty trwały dwa miesiące, trzy miesiące, raz byłam sześć miesięcy, ostatni wakacyjny spędziłam cztery tygodnie. Nigdy nie starałam się o przedłużenie wizy.

Nie interesuje mnie stały pobyt w US, a tylko możność podróżowania po tym kraju, spotkanie z przyjaciółmi.

Chciałabym się starać w krótkim czasie o następną wizę turystyczną, ponieważ planuje polecieć zimą.

Oczywiście pracuję, posiadam rzeczy materialne, z którymi jestem związana w Polsce.

Jestem ciekawa czy ktoś był w podobnej sytuacji wielokrotnego podróżowania po US i starania się o nową wizę?

Jakie problemy mogą mnie napotkać przy kolejnym staraniu się o wizę? Moje częste latanie może zaszkodzić przy dostaniu następnej wizy? Czekam na Wasze rady! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambasada jest w posiadaniu każdego mojego pobytu? Jeszcze jedno pytanie we wniosku muszę podać każdy mój pobyt, może się to ograniczyć do roku? Czy muszą być konkretne daty? Jeden półroczny pobyt o niczym nie świadczy, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że może być to różnie odebrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...