Skocz do zawartości

Wyjazd Na Stałe?


mychocolatedream

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nawet jak zniosa wizy to na pobyt turystyczny a nie na prace,mieszkanie ,nauke ...Jak chcesz tam mieszkac i pracowac to musisz miec GC ..Jest cos takiego jeszcze jak sponsorowanie meza przez obywatelke,rezydentke USA ale wtedy czekasz dluzej na GC.

ps co do wjazdu bez wizowego to pamietaj o tym ze czy Cie wpuscic czy tez nie decyduje urzednik na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mychocolatedream co to znaczy zalatwic--kupic?jest tak samo bo przepisy nie zmienily sie za duzo...

Co do tej wizy 10 letniej to jest to promesa wizowa a o tym ile mozesz byc w USA decyduje urzednik na lotnisku ktory moze Cie zawrocic ,max mozesz byc legalnie turystycznie 6 miesiecy jesli taki pobyt wstepluje Ci urzednik bo czasami dostaje sie krotszy pobyt..

Nie wiem czy wiesz ale coraz trudniej jest o prace na czarno,mozesz byc szybko oszukany i nikt Ci nie pomoze a do tego jak zostaniesz zlapany na pracy na czarno-pobycie nielegalnym to zegnaj USA ,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie mysle aby zamieszkac w kanadzie nie ma zbytnio surowych wymogów.

Czyli pozostaje poczekac na loterie inaczej nic nie wskóram, rodziny ani nikogo nie mam, wiem ze mialem tam kogos w stanach ale zmarli a to mi nic nie da.

Gal -> Dlaczego podziwiasz? Powiem tak, nie wolno być tchórzem i bać się coś zrobić, to jest moje marznie zamieszkać w USA, z praca nie wiem jak to jest dokładnie czy w stanach patrza na to czy ma sie wykształcenie wyższe uzyskane w polsce? Czyli jesli mam magistra inż. logistyki to łatwiej dostać prace w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyksztalcenie jest warte i wazne

jesli jestes taki nastawiony pozytywnie na wyjazd to Kanada jest znacznie lepiej i szybciej

Do stanow mozesz zawsze przyjechac i zrobic rozpoznanie juz jak bedziesz w Kanadzie

Wazne jest tylko abys dostal sie do duzego miasta jak Toronto lub okolice bo na zadupiu w Kanadzie jest naprawde zadupie

Vancouver jest bardzo rozwojowe ale opanowane przez zoltkow czyli ciezej z praca

to samo w Kanadzie francuskiej czyli Quebec

co nie znaczy ze nie bedzie miejsca dla ciebie,jest po prostu trudniej ale skoro do stanow nie wiadomo kiedy i jakie beda przepisy kanada jest latwiejsza i poniewaz masz tyle pozytywnej energii i zapalu zycze ci jak najszybszej i pozytywnej emigracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...