Skocz do zawartości

Opłaty W Ambasadzie W Warszawie, Wiza Cr 1


Sabi2283

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie na temat opłaty. Za tydzień mam wyznaczony termin wizyty u konsula. Dostałam dokumenty z informacjami dotyczącymi tych dokumentów, które mam ze sobą zabrac. Niestety nie ma nic na temat opłaty spotkanie. Nie wiem ile mam wpłacic, gdzie. Czy to mają to byc złotówki czy dolary. Bardzo prosze o szybką odpowiedź, jeżeli ktoś coś wie na ten temat. Zostało mi niewiele czasu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Tak mi się wydawało, że opłaty nie ma bo nigdzie na ten temat nie piszą w tych dokumentach z zaproszeniem do konsula. A PIENIĄDZE to niezmiernie ważna sprawa więc nie myślę, żeby taka kwestię przeoczyli. Wolałam się jednak upewnic, żeby potem nie spanikowac w ostatniej chwili. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musialam zaplacic w Ambasadzie, bo petycje o GC moj maz skladal w Polsce. W Krakowie mialam oplacony tylko wniosek, a w Warszawie musialam zaplacic za jego rozpatrzenie. Przepraszam, jesli wprowadzilam Cie w blad! :)

Nie szkodzi:) Ważne, że chciałaś pomóc. W sumie to nie myślałam,że jest jakaś opłata tylko kiedy byłam na badaniach w Krakowie to jakaś pani zaczepiła mnie i przekonywała,że trzeba płacic 400 $ w Ambasadzie. Mąż mi powiedział,że właśnie taką kwotę już wpłacił w USA więc byłam zdezorientowana.

Jeszcze raz bardzo dziekuję za pomoc wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...