Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Praktycznie każdy kanał US TV można oglądać online i każdy serial można zobaczyć w odpowiednim dla siebie momencie. W jakim wieku Wy żyjecie? ;):P

Ja wczoraj obejrzałam sobie 1 odc. 7 sezonu TWD - szczerze powiem, że uczucia mam mieszane - nie znam komiksu, ale postać Negana do złudzenia przypomina postać Gubernatora, tyle, że jeszcze bardziej opętanego i psychicznego.

Odcinek - trochę długawy, ciężko na początku ogarnąć co się wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy kanał US TV można oglądać online i każdy serial można zobaczyć w odpowiednim dla siebie momencie. W jakim wieku Wy żyjecie? ;):P

Legalnie to nie tak do konca. :) Ja raz dostalem email od comcast, ze sie za swobodnie czuje z ogladaniem co chce i kiedy chce. :)

Kolejke rzeczy do obejrzenia mam na trzy lata do przodu. Tryb offline na Amazon pomaga, bo mozna cos obejrzec w samolocie, jak netflix to wprowadzi to bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałam sobie 1 odc. 7 sezonu TWD - szczerze powiem, że uczucia mam mieszane - nie znam komiksu, ale postać Negana do złudzenia przypomina postać Gubernatora, tyle, że jeszcze bardziej opętanego i psychicznego.

Odcinek - trochę długawy, ciężko na początku ogarnąć co się wydarzyło.

Gdzies wyczytalam, ze Gubernator w porownaniu do Negana to Boy Scout :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalam, ze Gubernator w porownaniu do Negana to Boy Scout :D

prawda :)

Legalnie to nie tak do konca. :) Ja raz dostalem email od comcast, ze sie za swobodnie czuje z ogladaniem co chce i kiedy chce. :)

Ale że jak? Jeśli masz kablówkę i logujesz się na koncie to normalnie możesz wszystko oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broad City, w domu dwa pierwsze sezony na DVD, niedawno trzeci sezon był w promocji gratis na Comedy Central, więc teraz mam na dysku (dzięki wszechmocnemu youtube-dl).

Ktoś ogląda Unbreakable Kimmy Schmidt? Słyszałem dobre opinie, ale samemu nie skusiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak? Jeśli masz kablówkę i logujesz się na koncie to normalnie możesz wszystko oglądać.

Yyyyyyyy Ale jak to? Przeciez nie ma jednej kablowki w USA. Nie wszystkie kanaly sa dostepne i nie wszystkie programy mozna ogladac jako VOD. Jest wiele programow platnych jak HBO, Cinemax, Showtime etc. W charter sa ograniczenia i odcinki nie wisza w nieskonczonosc. Czasem sa to trzy ostatnie albo nie ma nowych przez kilka tygodni. Nie ma tak uroczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...