Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja oglądałem i mogę polecić i ze staroci i z nowości: gra o tron - nikogo instruować nie trzeba :), Vikings, Homeland, Pod Kopułą, Stranger Things, Dexter, House of Cards, z polskich to Wataha i 1 sezon Paktu. Teraz oglądam Twin Peaks z 1990r, bo za miesiąc ma być premiera 3 sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem - większość seriali, które obejrzałem, spodobała mi się nieprzeciętnie :P

  • Wet Hot American Summer: First Day of Camp - uprzedzam, to serial tylko dla tych, którzy lubią głupkowaty humor i oglądali wcześniej film. Aktorzy zagrali tak samo dobrze, jak 15 lat wcześniej. Soundtrack rewelacja.
  • Ash vs Evil Dead - fani Martwego Zła zrozumieją, czemu tak mi się spodobał ;)
  • 22.11.63 - historia trzymająca w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Przepiękna Sarah Gadon, jak zwykle uśmiechnięty James Franco zamknięci w klimacie lat '60 zagrali naprawdę rewelacyjnie. 
  • Riverdale - tutaj co prawda czekam na ostatnie trzy odcinki, ale póki co jest jak dla mnie świetnie. Wiadomo - typowy serial dla nastolatków, postaci przerysowane, głupota się wylewa. Pomijając wcześniej wspomniane kwestie, mamy tutaj ukazane problemy życiowe takie jak rozwód, więzienie ojca, wreszcie morderstwo dziedzica fortuny. Dla każdego, kogo amerykański klimat fascynuje od dziecka jest to dobry serial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Przypomina mi to film pełnometrażowy "Fargo" który jednak oglądałem dawno temu więc nie wiem czy słusznie. 

Scena w której policjant zatrzymuje główny czarny charakter do kontroli po tym jak przejechał mu przed nosem na pełnym gazie jest dla mnie epicka. Przypomina mi tą z "No Country for Old Men" w której Anton Chigurh rozmawia ze sklepikarzem na jakimś totalnym zadupiu.

Ogólnie ma moją uwagę i wygląda na to, że obejrzę całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SuperTraveller napisał:

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Przypomina mi to film pełnometrażowy "Fargo" który jednak oglądałem dawno temu więc nie wiem czy słusznie. 

Tak, absolutnie, wszystkie sezony beda ci przypominaly film Fargo -- ci sami producenci, wielki sentyment/loyalnosc do filmu. Drugi sezon cofa sie w czasie, trzeci dzieje sie chyba w 2010. Wszystkie maja podobna strukture, swietne dialogi, swietna gre, no i to ten "dark humor" (bardzo dark. :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...