Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Radosny napisał:

 Pod Kopułą

Ksiazka o wiele lepsza! Wiecej zabojstw :D

21 godzin temu, mateuszbartosik napisał:

 

  • 22.11.63 - historia trzymająca w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Przepiękna Sarah Gadon, jak zwykle uśmiechnięty James Franco zamknięci w klimacie lat '60 zagrali naprawdę rewelacyjnie.

I tu tez uwazam ze ksiazka lepsza :D

Jesli macie czas na czytanie to warto. Under the dome bardzo duzo ma str uprzedzam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, SuperTraveller napisał:

Ze skojarzeń z  "Fargo" dodałbym jeszcze dość durnowatych policjantów i ogólną brutalność :P

W każdym razie mam co oglądać, bo już ze dwa tygodnie szukałem jakiegoś ciekawego serialu.

No przynajmniej jest jeden durnowaty policjant... Polecam serial Honourable Woman z Maggie Gyllenhaall -- tylko 8 odcinkow. Swietny serial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wodnik napisał:

Ksiazka o wiele lepsza! Wiecej zabojstw :D

I tu tez uwazam ze ksiazka lepsza :D

Jesli macie czas na czytanie to warto. Under the dome bardzo duzo ma str uprzedzam... 

Dallas czytałem i oglądałem - zgadzam się, zresztą jak w 99% że książki są lepsze, ale zawsze fajnie potem zobaczyc ekranizacje. Najlepszym tego przykładem jest gra o tron, gdzie serial stara się, ale chyba tylko efektami dorównuje wersji pisanej (pomijam niezliczone nieścisłości pomiędzy obydwoma wersjami, no ale to już zabieg reżyserski...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ogladam lub obejrzalem w dosc niedawnej przeszlosci:

A Series of Unfortunate Events, Black Mirror, Colony, Daredevil, Designated Survivor, Heroes (obejrzane ponownie po latach), House of Cards, Orphan Black, Prison Break - nowy sezon, Sense8, Stranger Things, The Man in the High Castle, The Killing (pierwsze dwa sezony), The Walking Dead, The X-Files - nowy sezon, Westworld

Do ogladania jednym okiem:

Chicago Fire/P.D./Med/Justice - plus za lokalizacje, bo wciaz widze znajome scenerie;), Agents of SHIELD, Blindspot, Bob's Burgers, OUAT, Quantico, The Blacklist / The Blacklist Redemption, White Collar

Z powyzszych na szcegolne wyroznienie IMO zasluguja: Westworld, Black Mirror, The Man in the High Castle, House of Cards, The Killing

No i oczekiwanie na Game of Thrones!! Jeszcze 3 miesiace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wodnik napisał:

Ksiazka o wiele lepsza! Wiecej zabojstw :D

I tu tez uwazam ze ksiazka lepsza :D

Jesli macie czas na czytanie to warto. Under the dome bardzo duzo ma str uprzedzam... 

Gdzieś już wcześniej słyszałem, że książka lepsza i oczywiście nie sposób się z tym nie zgodzić - tak jest prawie zawsze. Mimo to papierowej wersji Dallas'63 póki co nie przeczytałem - przede wszystkim z powodu braku czasu. Jako, że dopiero w przyszłym roku będę zdawał maturę, to muszę się skupić na lekturach. A jak powszechnie wiadomo, takie Wesele czy Chłopi mózg wypalić potrafią :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas chyba odświeżyć troche temat...

To tak moimi ulubionymi serialami są oczywiście na 1 miejscu stoi Breaking Bad,The 100

Polecam Serial 13 powodów który jest bardzo psychologiczny tak w skrocie dziewczyna popelnia samobojstwo a jej znajomy najlepszy przyjaciel dostaje 13 kaset na ktorych dziewczyna nagrala dlaczego to zrobila.. Serial super

a teraz opłaca się oglądać seriale na programie "XtheWatch"  w którym zaznaczasz co chciałbyś obejrzeć itd i program sam szuka Ci seriale które moga cie zainteresować oraz linki do stron na których możesz obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Obejrzałem ostatnio mało znaną serię - "Leftovers", 3 sezony. Zacząłem przypadkiem i nie spodziewałem się szału jakoze opowiesc zaczyna się powoli i zdaje się byc oparta na koncepcie "Rapture", dosc juz ogranym w kinie (vide szmirowaty film z Nicolasem Cagem gdzie połowa ludzi znika). Takie podejście jest jednak błędem, bo wraz z kolejnymi odcinkami "sudden departure" okazuje się byc tylko tłem a cała seria niezle "ryje psychę" jak to mówią, a właściwie daje do myślenia, zaskukuje, często śmieszy, i to bez zbędnej seksulano-perwersyjnej przemocy tak charakterystycznej dla wielu produkcji obecnych czasów... Jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.

"Young Pope" tez był bardzo dobry, spodoba się szczególnie ludziom interesującym się socjologią/polityką/religią/historią, ale nie tylko.

 

Dnia 26/09/2017 o 15:39, Jackie napisał:

Ktoś ogląda Vietnam War na PBS? Świetny dokument.

Właściwie to nie przypominam sobie słabej serii/dokumentu PBS, większosc jest właśnie tak jak napisałas - ŚWIETNA, zatem Vietnam War dopisuję do listy do obejrzenia, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...