Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, ilon napisał:

Poleci ktos jakies filmy najlepiej z netflixa albo amazona? Dajcie jakies komedie, cos romantycznego do poplakania i jakies dramy. Dajcie w tym watku, moze akurat komus jeszcze sie przyda. Na seriale poki co nie mam czasu :( 

Szczęściarz, Miłość na zamówienie, W chmurach, Brzydka prawda, Życie od kuchni, Pamiętnik, Jak stracić chłopaka w 10 dni, Och życie, Nigdy nie jest za późno, Dorwać byłą, Bezpieczna przystań, Kamerdyner. Ale to z polskiego Netflixa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ilon napisał:

Poleci ktos jakies filmy najlepiej z netflixa albo amazona? Dajcie jakies komedie, cos romantycznego do poplakania i jakies dramy. Dajcie w tym watku, moze akurat komus jeszcze sie przyda. Na seriale poki co nie mam czasu :( 

Te filmy mi sie ostatnio podobaly:
The Kindergarden Teacher z Maggie Gyllenhaal (Netflix)
Private Life (Netflix)
The Dressmaker (Amazon)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Joanna30 napisał:

Szczęściarz, Miłość na zamówienie, W chmurach, Brzydka prawda, Życie od kuchni, Pamiętnik, Jak stracić chłopaka w 10 dni, Och życie, Nigdy nie jest za późno, Dorwać byłą, Bezpieczna przystań, Kamerdyner. Ale to z polskiego Netflixa ;)

 

16 godzin temu, katlia napisał:

Te filmy mi sie ostatnio podobaly:
The Kindergarden Teacher z Maggie Gyllenhaal (Netflix)
Private Life (Netflix)
The Dressmaker (Amazon)

Dziekuje kochane! Wrzuce sobie na liste do obejrzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...