Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 godzin temu, ilya_ napisał:

polecam "Stink !"  -  jest na Netflixie.

Opowiesc o chemikaliach w roznych produktach np perfumy i wplywie na zdrowie. 

https://www.youtube.com/watch?v=8nhcKn4_xLk

Tyle tych dokumentow w sieci, artykulow, youtuberzy tez o tym czesto wspominaja, a jak komus mowie, zeby mi nie kupowal perfum, kosmetykow itp. i wyjasniam dlaczego wole sobie mieszac olejki eteryczne z olejem kokosowym i stosowac to jako swoj zapach, to ludzie na mnie patrza jakbym co najmniej z ksiezyca spadla... bo przeciez dopuszczone do uzytku wiec musi byc bezpieczne, nie? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Paulina_89 napisał:

Tyle tych dokumentow w sieci, artykulow, youtuberzy tez o tym czesto wspominaja, a jak komus mowie, zeby mi nie kupowal perfum, kosmetykow itp. i wyjasniam dlaczego wole sobie mieszac olejki eteryczne z olejem kokosowym i stosowac to jako swoj zapach, to ludzie na mnie patrza jakbym co najmniej z ksiezyca spadla... bo przeciez dopuszczone do uzytku wiec musi byc bezpieczne, nie? ;) 

A gdy na soli jest napisane ze "gluten free" to mozna solic bez ograniczen….  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andyopole napisał:

A gdy na soli jest napisane ze "gluten free" to mozna solic bez ograniczen….  :)

Haha ;) mam znajoma z Puerto Rico ktora szukala w sklepie orzeszkow ziemnych bez glutenu... powiedzialysmy jej z moja znajoma, ze orzeszki sa naturalnie bez glutenu, ale ona nie dala sobie wytlumaczyc, bo przeciez w innym sklepie kupowala i na opakowaniu bylo napisane “gluten free” wiec odlozyla paczke z orzechami spowrotem na polke i poszla dalej szukac.

a znajoma mojego meza z pracy poczestowala go ciasteczkami mowiac “They are good for you. They are gluten free” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...