Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
32 minuty temu, rzecze1 napisał:

Tez polecam, świetnie zrobiony, i aktorzy tez dobrzy.

 

Lubię książkę więc pierwszy sezon obejrzałam z zainteresowaniem, ale drugi sezon nie już adaptacją, więc nie wiem czy warto zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jackie napisał:

 

Lubię książkę więc pierwszy sezon obejrzałam z zainteresowaniem, ale drugi sezon nie już adaptacją, więc nie wiem czy warto zobaczyć?

Mysle, ze warto. Akcja toczy sie szybko, czasem nawet powiedzialbym za szybko (bo niektore watki zasluguja na wiecej uwagi niz im poswiecono), ale ogolny klimat pierwszego sezonu jest zachowany.

Szczególnie ciekawy byl odcinek z wizyta Freda i Sereny Waterfordow w Kanadzie. Mysle nawet, ze sezon drugi podobal mi sie bardziej niz pierwszy, zatem osobiscie to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Rozkręca się baardzo powoli, ale pózniej jest lepiej i jest generalnie warty obejrzenia. Pewnie będzie drugi sezon bo skończyło się tak nijak trochę chyba?
Przerwałem chyba w połowie i wkrecilem się w breaking bad. Może wrócę, pomimo tego że ciągnie się jak flaki z olejem i tych wszystkich opinii, też uważam że warto obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2018 o 20:32, mola napisał:

No jak "Breaking Bad" to koniecznie też "Better call Saul"!

Zaczelam ogladac Saul-a zaraz wlasnie jak skonczylam BB i kurde, musialam przestac bo pierwsze kilka odcinkow mialam wrazenie, ze temu czlowiekowi NIC nie wychodzilo, wszystko bylo nie po jego mysli i tak zupelnie szczerze bylo mi go tak szkoda i tak mi bylo przykro, ze przestalam ogladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...