Jump to content

Ulubione Seriale

Recommended Posts

"YANKEE" z netflix. Gra aktorska może nie powala, ale sam serial mnie wciągnął. Może to przez chęć nauki spanish
Na hbo US dostępny jest chyba od mają "slepnac od świateł"

• 2 months later...
  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Harlequiny jednak jakąś tam fabułę i spójność akcji mają (ja wiem, ze nie najwyższych lotów, ale jednak jest), tu o to ciężko. Tutaj to chyba bliżej do "50 twarzy Grey'a"  Ogólnie to ja nie miałam

Ja też wolę prawdziwe książki... z wyjątkiem gdy trzeba się przeprowadzać  

Przemierzając dziś Bialskie bezdroża przylapalem kucharzy. Breaking bad po polsku

Posted Images

A jak właśnie skończyłam drugi sezon "MIndhunter" i jestem chora na myśl że mogą go nie kontynuować (coś tam podobno w trawie piszczy że Netflix nie przedłuży kontraktu z Fincherem.) 

@katlia widziałaś ile nominacji do Emmy ma Fleabag? :D Osobiście uważam że pierwszy odcinek drugiego sezonu to majstersztyk. Mój mąż żałuje że sam tego odcinka nie napisał ;) 

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Czy ktoś wie w jaki sposób można z USA oglądać polski serial na Polsacie? Jak próbuje odpalić z ich strony to mi wyskakuje „niedostępny w twojej lokalizacji” :( help...

Platne

polwizjer.com

polbox.com

telezon.tv

albo sproboj Firefox z wtyczka  Hola

• Thanks 1
1 godzinę temu, Jackie napisał:

@katlia widziałaś ile nominacji do Emmy ma Fleabag? :D Osobiście uważam że pierwszy odcinek drugiego sezonu to majstersztyk. Mój mąż żałuje że sam tego odcinka nie napisał ;) 

Widzialam. Seria jest warta wszstkich nagrod. Ten drugi sezon byl tak dobry, tak inteligentnie napisany! I koniec byl naprawde dobry. Notabene, znasz Catastrophe? Jezeli nie, to polecam. 

• 2 weeks later...

Z ostatnich seriali na jakie jeszcze przeznaczam trochę czasu to oglądam "Mom", bo od kilku sezonów trzymają w miarę dobry poziom, no i chyba "The Ranch" Netflix'a, którego ostatni sezon wyszedł przedwczoraj.

Z filmów natomiast. na temat czego chyba nie mamy wątku, to ostatnio widziałem trailer JOJO Rabbit, który wydaje się dosc ciekawy....

Edited by rzecze1
17 minut temu, rzecze1 napisał:

Z filmów natomiast. na temat czego chyba nie mamy wątku, to ostatnio widziałem trailer JOJO Rabbit, który wydaje się dosc ciekawy...

Taika Waititi to moje niedawne odkrycie,  polecałam powyżej jeden z jego filmów "What We Do In the Shadows" - przezabawny! Serial, oparty na filmie i też zrobiony przez Waititi, jest b. dobry, ale IMO nie dorasta do pięt filmowi. Jego film "Boy" doprowadził mnie do płaczu (ze śmiechu.)

Dnia 16.09.2019 o 00:38, Jackie napisał:

Taika Waititi to moje niedawne odkrycie,  polecałam powyżej jeden z jego filmów "What We Do In the Shadows" - przezabawny! Serial, oparty na filmie i też zrobiony przez Waititi, jest b. dobry, ale IMO nie dorasta do pięt filmowi. Jego film "Boy" doprowadził mnie do płaczu (ze śmiechu.)

O Taika Waititi przyznam, ze zapomniałem. Jego "What we do in the shadows" pamiętam, ze kiedyś nie skonczyłem oglądac, moze nie byłem w nastroju. The "Boy" natomiast nie widziałem, sprawdzę. Dzięki!

Co jeszcze miałem dodac, to "Handmaid's tale" . Myślę, ze nie ma obecnie lepszego serialu fantastyczno-polityczno-społecznego niz ten, i myślę, ze wielu na tym forum by się spodobał. Juz parę sezonów temu wykroczył poza ksiązke, ale myślę, ze poziom trzyma.

Edited by rzecze1