Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

WITAJCIE,

MAM KILKA PYTAN I PROSZE WAS O POMOC.

WYSZLAM ZA MAZ ZA OBYWATELA, WJECHALAM NA WIZIE B2 ZMIENILAM STATUS NA STUDENTA PRZERWALAM NAUKE I MOJA WIZA STRACILA WAZNOSC POZNIEJ WYSZLAM ZA MAZ, PYTANIE CO WPISUJECIE W TYCH WSZYSTKICH PAPIERACH JESLI WIDNIEJE FAMILY NAME NAZWISKO PANIENSKIE? BO PRZECIEZ JAK NIE MAM SSN TO NIE MOGE ZMIENIC NAZWISKA BO NIE MA MNIE W ICH SYSTEMIE, PRAWDA CZY SIE MYLE?

A TERAZ MAM PYTANIE CO DO PAPIEROW:

FORMA 485

PART1 EXPIRES ON............... (CZY TUTAJ WPISAC DATE KIEDY WYGASLA MOJA WIZA W PASZPORCIE TURYSTYCZNA CZY OSTATNIA STUDENCKA?)

BEDE MIALA 2 SPOSOROW MEZA I TESCIOWA. ONA ROZLICZALA SIE Z MEZEM I MA PODANA 1 OSOBE NA UTRZYMANIU W ROZLICZENIU, MOJ MAZ 2

CZY WYPELNIAJAC FORME 864 PART 1 I............. WPISAC ICH 2-JE CZYLI TESCIOWA I TESCIA? ROZLICZENIE JEST TYLKO Z JEJ DOCHODOW ON NIE WNOSI ZADNYCH ....

PROSZE NAPISZCIE KTO MUSI WYPELNIAC FORME 864A CZY WYSTARCZY JAK WYPELNI JA MOJ MAZ I TESCIOWA? DODAM ZE NIE MIESZAMY RAZEM

PROSZE O ODPOWIEDZ !! DZIEKUJE Z GORY POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STOKROTKA12

prosze nie pisz capslockiem!

nazwisko wpisujesz takie jakie chcesz miec na karcie, w USA nie ma systemu rejestracji, po slubie masz prawo uzywac nowego nazwiska chyba ze inaczej jest na twoim marriage certificate

zreszta zanim dostaniesz karte to juz sobie wyrobisz SS#

wpisujesz dane dotyczace ostatniej wizy czyli studeckiej

maz wypelnia 864 nawet jesli nic nie zarobil

tesciowa wypelnia 864 i jesli wliczacie dochody tescia tesciowa wypelnia 864A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Mieszkam w stanie NJ i tutaj za kazdym razem musialam okazywac rozne dokumenty a to wize ,paszport, papier z ss ze nie mam, rachunek z adresem, myslalam ze wszedzie jest tak samo jesli ktos jest zorientowany w tej sprawie prosze o odpowiedz

w NJ musisz miec pozwolenie na prace aby odnowic prawo jazdy. Samo potwierdzenie dokumentow nie wystarczy - sama mieszkam w NJ i mnostwo moich klientow probowalo przedluzyc prawa jazdy pokazujac potwierdzenie przyjecia dokumentow i w zadnym DMV to nie przeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w NJ musisz miec pozwolenie na prace aby odnowic prawo jazdy. Samo potwierdzenie dokumentow nie wystarczy - sama mieszkam w NJ i mnostwo moich klientow probowalo przedluzyc prawa jazdy pokazujac potwierdzenie przyjecia dokumentow i w zadnym DMV to nie przeszlo.

Serdecznie dziekuje za odpowiedz myslalam ze bedzie bardziej optymistyczna , coz trzeba czekac ..........pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...