Skocz do zawartości

Od 1 Stycznia 2009r. Zwolnienie Z Obowiązku Wizowego Dotyczyć Będzie Jedynie Posiadaczy Paszportów Biometrycznych


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już wiem, że obowiązuje mnie staranie o wizę ale przeczytałem, ze jest to formalność. trzeba osobiście jechać po taką wize do ambasady czy nie? Przeczytałem gdzieś indziej, że można ta sprawę załatwić przez biuro podroży nawet za jakąś opłatą. Tak pisze na stronie ambasady Kanady. Jednak ja chciałem się zapytać jak to jest w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, że obowiązuje mnie staranie o wizę ale przeczytałem, ze jest to formalność. trzeba osobiście jechać po taką wize do ambasady czy nie? Przeczytałem gdzieś indziej, że można ta sprawę załatwić przez biuro podroży nawet za jakąś opłatą. Tak pisze na stronie ambasady Kanady. Jednak ja chciałem się zapytać jak to jest w praktyce.

Tak jak napisał sly6, nie wiem czy taka formalność. Jadąc z wizą i mając wszystko udokumentowane, otrzymałem dość dużo pytań i rozmowa nie należała do najprzyjemniejszych pomimo, że wjeżdżałem z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jestem człowiekiem, który wyrósł już z przekonania, że coś jest za darmo na tym świecie. Chodzi o to, iż wyrobienie paszportu kosztuje, zdjęcia kosztują...jazda do ambasady kosztuje...a to autoryzowane biuro mam prawie koło siebie. Mniejsza z tym, na razie sie nie wybieram, tylko po prostu mnie to interesowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...