Skocz do zawartości

Pytania Na Interview.


FUGAZI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Ja tez juz po interview.U nas na poczatku zlozylismy przysiege, pokazalismy swoje ID i ja pokazalam EAD (ktorego pani na koniec nie zabrala bo stwierdzila ze jeszcze jest wazne).Zapytala gdzie sie poznalismy, kiedy byl slub, czy byl na slubie ktos z rodziny.Kazala pokazac dowody ze mieszkamy razem.Pokazalam jej zdjecia (wziela 3) dalismy jej tez kopie biletow lotniczych (bylo ich chyba z 10-rozne miejsca i czas).Zapytala oczywiscie o terroryzm, narkotyki i czy kiedykolwiek mialam sprawe o deportacje oraz czy kiedykolwiek sklamalam ubiegajac sie o wize. W sumie ok 30 min.Poinformowala ze dostane karte na 2 lata i musze ja odnowic 90 dni przed uplywem 2 lat.Zapytala czy mamy pytania i to bylo wszystko. My nic nie podpisywalismy i zadnych kartek nie dostalismy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u nas rowniez mozna powiedziec ze sprawa expresowo poszla

od zarejestrowania na poczatku lutego dokumentow 25 lutego mialem odciski palcow w kwietniu dostalem EAC

a termin na interview juz na 31 kwietnia i wczoraj otrzymana karta ss i gc czyli 4.5 miesiaca

samo interview trwalo 10 min przysiega standardowe pytania o narkotyki terroryzm wyjazdy poza stany i kilka pytan do mojej malzonki gdzie i jak sie poznalismy

oficer kazal wybrac 3 zdjecia z albumu zostawic kilka dokumentow ze mieszkamy razem i mamy cs co nas laczy

podziekowal nie zabral karty EAC kazal podpisac to co mu powiedzielismy i dowidzenia nastepny do golenia :(

jesli ktos potrzebuje pytania na interview moge wyslac zarowno tlumaczenia jak i org okolo 130 pytan

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angie13, gratulacje :( My też niczego nie podpisywaliśmy, a te kartki, które dostaliśmy to Notice to Conditional Permanent Resident Alien - jest tam wyjaśnione, co robić za dwa lata, gdzie dzwonić w razie pytań i problemów, pieczątka z nazwiskiem urzędniczki, itp. Widocznie zazwyczaj tego nie dają.

skorpion, gratulacje :) Dopisz się do listy, jeśli możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piorunem, Angie :D Ja dostałam Welcome Notice 8 maja i nadal czekam na kartę. W tabelce widzę, że ludzie dostają GC nawet tydzień czy dwa po rozmowie. Może na południu CA dłużej się czeka, bo jest zatrzęsienie spraw imigracyjnych? Na WN jest napisane, że karta dojdzie w ciągu 3 tyg, czyli siedzę jak na szpilkach do 29 maja, a potem zacznę panikować :) Kurcze, chcemy lecieć na ślub znajomych w czerwcu, a wolę nie rezerwować biletu bez GC w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz mialam nadzieje ze dostalas swoja GC. U mnie tez jest napisane, ze dojdzie w ciagu 3 tygodni.Mam nadzieje ze juz wkrotce dostaniesz swoja karte. Pokazalam memu mezowi wczorajszy list to stwierdzil tylko "dobrze"-teraz mozemy juz gdzies jechac :D

Daj znac jak dojdzie Twoja karta!Pozdrawiam i powodzenia

Angie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...