Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie za pomoc Kamildzianka :blink: Ale z tym savem to nie wiem, sam pusty formularz moge zapisac, ale juz z moimi wpisami nie. Wydrukowalem to do pliku, aby miec wypelniona kopie na dysku, ale wolalbym miec plik na dysku z mozliwoscia edycji. Mozesz zapisac swojego pdf'a na dysku i masz tam wszystko zapisane? Bo u mnie czysci wszystko :rolleyes:

PS. Czy ten numer A to jest receipt number (eac-xx-xxx-xxxxx)? Bo u mnie nad moim nazwiskiem jest nazwisko narzeczonej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Masz racje, tego akurat formularza nie da sie zapisac... szkoda. Ale tym sie nie przejmuj. Bedziesz mial gorsze do wypelniania, a ktore juz bedzie mozna zapisac na kompie. :rolleyes:

Nie, nie, ten numer WRW to numer sprawy, tak bym to nazwala. Np. wejdz sobie pozniej na stronke

http://polish.poland.usembassy.gov/root/pd...-march-2009.pdf

i tu mozesz sprawdzic, kiedy twoja sprawa bedzie rozpatrywana.

A numer WAC... nie wiem, ale tym numerem sie nie przejmuj.

Zreszta, patrzysz nie na ten dokument, co trzeba. Ten papier z numerami WRW i WAC to ostatni NOA. Ty masz patrzec na ten pierwszy NOA (I-797 Notice of Action), na zielonym urzedowym papierze z kodem kreskowym na dole. Tam jest numer A.

Przyjrzyj sie uwaznie NOA. Nad twoim nazwiskiem jest jej nazwisko, tak. Ale miedzy nimi jest numer, zaraz przy nazwie BENEFICIARY. Wiem, bo akurat patrze na swoj - nie sadze, aby sie cos zmienilo w ciagu pol roku. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam oryginalu pierwszego NOA, lecz jego ksero, ktore jest chyba inne niz twoje, bo ja nad swoim nazwiskiem mam nazwisko narzeczonej, ale zadnego numeru pomiedzy. Kod kreskowy na dole, tabelka u gory sie zgadzaja, ale tego numeru nie ma. Mam za to w lewym gornym rogu tabelki kolumne receipt number i tam jest wlasnie caly ten eac-xx-xxx-xxxxx. Heh najwidoczniej jednak papiery sie zmienily.

Tak na marginesie, czy ktores z NOA bedzie potrzebne na interview, badz kiedykolwiek indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne... Kolezanka tez miala ten numer A miedzy swoim, a narzeczonego nazwiskiem. Ty tez jestes na K1?

Powiem Ci, ze ja tez nie wiedzialam, gdzie mam numer A, wiec go nigdzie nie wpisywalam. I przeszlo bez problemu. Dopiero w ambasadzie ktos mi pokazal, ale juz bylo za pozno na dopisywanie. :blink: Nic sie nie martw.

NOA bedzie potrzebne do petycji na zielona karte, wiec trzymaj wszystkie papiery, niczego nie wyrzucaj. Porob kopie, ladnie uporzadkuj sobie, postaraj sie o tlumaczenie aktu urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak papiery wszystkie trzymam i kopi tez mam juz sporo. Tlumaczenie zdobede w przyszlym tygodniu i mam nadzieje, ze rowniez otrzymam wtedy reszte dokumentow, po czym bede mogl wyslac te wrw do ambasady i czekac na termin. Jestem na K1 rowniez, ale po przeczytaniu watku o CR1 widze, ze rozbieznosci moga byc zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam oryginalu pierwszego NOA, lecz jego ksero, ktore jest chyba inne niz twoje, bo ja nad swoim nazwiskiem mam nazwisko narzeczonej, ale zadnego numeru pomiedzy. Kod kreskowy na dole, tabelka u gory sie zgadzaja, ale tego numeru nie ma. Mam za to w lewym gornym rogu tabelki kolumne receipt number i tam jest wlasnie caly ten eac-xx-xxx-xxxxx. Heh najwidoczniej jednak papiery sie zmienily.

sprawdzi pierwsze i drugie NOA

tu jest przyklad, gdzie szukac ale moze nie masz A#

http://www.visajourney.com/gallery/albums/...F-NOAs/NOA2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam oryginalu pierwszego NOA, lecz jego ksero, ktore jest chyba inne niz twoje, bo ja nad swoim nazwiskiem mam nazwisko narzeczonej, ale zadnego numeru pomiedzy. Kod kreskowy na dole, tabelka u gory sie zgadzaja, ale tego numeru nie ma. Mam za to w lewym gornym rogu tabelki kolumne receipt number i tam jest wlasnie caly ten eac-xx-xxx-xxxxx. Heh najwidoczniej jednak papiery sie zmienily.

Ja także nie mam tego numeru. Chyba jednak coś musieli w tych formularzach pozmieniać.

A to przykład NOA jaki my dostaliśmy:

http://www.usa.info.pl/board/uploads/11958...9_52_168355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec wczoraj wyslalem emailem do ambasady formularz ds-230 part 1 i za okolo tydzien wysylam im ten formularz wrw (IV/F04). To sa wszystkie dokumenty jakie wysyla sie do ambasady, tak? Wiem, ze prosza tylko o to w formularzu, ale wole sie upewnic. I drugie pytanie to ile czasu z reguly zabiera ustalenie terminu interview po wyslaniu obu dokumentow?

Czy to sa wszystkie dokumenty potrzebne na interview w ambasadzie? Na stronie ambasady jest napisane, aby byly w takiej kolejnosci, ale co z formularzem DS-230 part 2? Chce sporzadzic checklist dla siebie, co potrzebuje na interview aby o niczym nie zapomniec :) Z gory dzieki za pomoc.

- Paszport

- 2 x Fotografia

- Wniosek o wizę narzeczeńską (po angielsku):

* DS-156 w dwóch egzemplarzach

* DS-156K – w jednym egzemplarzu

* DS-157 – w jednym egzemplarzu (dotyczy wyłącznie mężczyzn w wieku od 16 do 45 lat)

- Odpis zupełny aktu urodzenia

- Dowody na to, że ustały ewentualne dotychczasowe związki małżeńskie (jeśli dotyczy)

- Zaświadczenie o Niekaralności

- Wyniki badań lekarskich

- Dokumenty finansowe (I-134)

- Tłumaczenia

- Formularz DHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Saka. Ja swoj proces wizowy przechodzilam ponad rok temu i nie wiem czy cos sie zmienilo, ale pamietam , ze DS-230 i WRW wysylalam razem (emial i fax), wiec radze Ci dolaczyc DS-230 do WRW. DS-230 part 2 nas nie dotyczy.Wszystko pisalam po polsku i zadnych tlumaczen nie potrzebowalam na interview w ambasadzie w PL. Tlumaczenie aktu urodzenia wzielam ze soba juz do USA.

Twoj checklist is completed :) nie zapomnij o pieniazkach i powodzenia!!! Nie steresuj sie, po zatwierdzeniu wszystkich dokumentow rozmowa w ambasadzie to tylko formalnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...