Skocz do zawartości

O Jaką Wizę Sie Starać?


cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaka wizę wybrać,mój mąż pracuje legalnie na Karaibach,chciałabym lecieć do niego przez Stany,a przy okazji odwiedzić siostrę na Florydzie(jest rezydentem) czy mogę wybrać wizę turystyczną? czy muszę mieć zaproszenie od siostry?. Jeśli będę starała się o wizę tranzytową to czy mam pisać w wniosku,że przy okazji chcę odwiedzić siostrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiazaniem dla Ciebie bedzie ubieganie sie o wize turystyczna, chyba ze maz jest posiada wize, ktora ma swoj odpowiednik dla spokrewnionych osob towarzyszacych, (np. J1 -> J2), mimo wszystko najlepsze rozwiazanie to wiza turystyczna

co do wizy tranzytowej to jesli ja dobrze pamietam to tych wiz juz sie nie wydaje, a nawet jesli to Twoim krajem docelowym jest USA wiec taka wiza nie jest dla Ciebie,

zaproszenie nie jest wymagane, mysle ze nawet zbedne

http://travel.state.gov/visa/temp/types/types_4383.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam dodać że mąż ma wizę tranzytową, a wyspy na które się wybieram są kolonią brytyjską , mogłabym lecieć przez Londyn,ale przez Stany jest taniej,no i ta siostra.

Jeśli zaznaczę ze mam siostrę w Stanach to jak będę się starała o wizę tranzytową to czy pisać że mam zamiar odwiedzić siostrę? bo jeśli tego nie napiszę to może się wydać podejrzane,ze coś ukrywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...