Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ludzie obejzyjcie filmik .... moze zaczniecie sie tez dobrze bawic w zyciu a nie tylko pracujecie w tych korporacjach nie wiadomo po co i na co ..... hehe ..... i tak to wam nic nie da ..... a tu macie prace i zycie takiego fantastycznego goscia jak ja .... hakuna mata ta .... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie obejzyjcie filmik .... moze zaczniecie sie tez dobrze bawic w zyciu a nie tylko pracujecie w tych korporacjach nie wiadomo po co i na co ..... hehe ..... i tak to wam nic nie da ..... a tu macie prace i zycie takiego fantastycznego goscia jak ja .... hakuna mata ta ....

Ale skąd ten idiotyczny pomysł że pracując w korporacji nie można się dobrze bawić ?

Np. wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie obejzyjcie filmik .... moze zaczniecie sie tez dobrze bawic w zyciu a nie tylko pracujecie w tych korporacjach nie wiadomo po co i na co ..... hehe ..... i tak to wam nic nie da .....

Człowieku, przestań pierdzielić. Żyj sobie jak ci się podoba, nikt tu na forum nie twierdzi że ma najlepszy pomysł na życie - z wyjątkiem ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i jak zwykle odezwali sie hejterzy .... wezcie mi tu nie przychodzcie, po co sobie nerwy psujecie, cisnienie sie wam podnosi nie wiadomo w ogole z jakiego powodu, jak nie rozumiecie moich wyglupow i sarkazmu .... czy tez podejscia do zycia to po co zagladacie na moj temat ???? ..... a jak chcecie to sobie za subskrybujcie moj kanal a moze sie jeszcze czegos nauczycie. A na nauke nigdy za pozno, licza sie checi .... hehe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu to Twoja jazda ? .... jesli tak to bardzo fajnie spedzasz czas, i to mi sie podoba. Napisz cos wiecej o tym, na przyklad jak sie za to zabrac bo sam bym sie chetnie pobawil w rajdy .....

Ale skąd ten idiotyczny pomysł że pracując w korporacji nie można się dobrze bawić ?

Np. wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i jak zwykle odezwali sie hejterzy .... wezcie mi tu nie przychodzcie, po co sobie nerwy psujecie, cisnienie sie wam podnosi nie wiadomo w ogole z jakiego powodu, jak nie rozumiecie moich wyglupow i sarkazmu .... czy tez podejscia do zycia to po co zagladacie na moj temat ???? ..... a jak chcecie to sobie za subskrybujcie moj kanal a moze sie jeszcze czegos nauczycie. A na nauke nigdy za pozno, licza sie checi .... hehe !

Zaglądam bo jestem moderatorem. Żaden hejt. Żyj sobie jak chcesz, ale przestań pouczać innych jak żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu to Twoja jazda ? .... jesli tak to bardzo fajnie spedzasz czas, i to mi sie podoba. Napisz cos wiecej o tym, na przyklad jak sie za to zabrac bo sam bym sie chetnie pobawil w rajdy .....

No moja, nie swojej bym nie wrzucal. Tylko pamietaj ze pracuje w korporacji i co najmniej z 5-ciu ludzi na tym samym evencie bylo z tej samej wielkiej korporacji ;-)

Pogooglaj za autocross / Solo / auto-x - poszukaj lokalnego oddzialu SCCA (Sports Car Club of America) - http://scca-chicago.com/chicago-scca-solo/1225-2/ i http://scca-chicago.com/ i tam sie wszystkiego dowiesz.

Novice handbook - konieczna lektura - http://cincyscca.com/wp-content/uploads/Solo/Solo%20Novice%20Handbook.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...