Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

jackie zrob sobie przysluge i nie wchodz tu ... a to ze jestes moderatorem to kogo to w ogole obchodzi ??? ... to ma niby cos znaczyc ???? daj se siana i nie wchodz na moj temat, a ja przeciez cie w zaden sposob nie atakuje i nie ublizam wiec po co sie trzesiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jackie zrob sobie przysluge i nie wchodz tu ... a to ze jestes moderatorem to kogo to w ogole obchodzi ??? ... to ma niby cos znaczyc ???? daj se siana i nie wchodz na moj temat, a ja przeciez cie w zaden sposob nie atakuje i nie ublizam wiec po co sie trzesiesz?

Moim zadaniem jest sprawdzanie co się dzieje w każdym wątku na tym forum. Twoje przysrywaneczki w rodzaju "zrób sobie przysługę" oraz "daj se siana i nie wchodź na mój temat" są, delikatnie, nie na miejscu. Nigdzie nie napisałam że mnie atakujesz/ubliżasz, nie wciskaj mi dziecka w brzuch i nie odwracaj kota ogonem. Napisałam wyraźnie o co mi chodzi, na głupiego nie wyglądasz, przypuszczam że zrozumiałeś.

Jak dla mnie EOT. Tej dyskusji niema sensu dalej ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ty pierwsza mi zaczelas przysrywac .... wez sie zastanow co piszesz .... ja nie komentuje zadnych twoich postow bo mnie nie interesuje co piszesz, nawet nie czytam tych bredni a jak inni czytaja to maja do tego prawo i niech se czytaja .... wez serio daj se siana i nie wchodz na moj temat po co sobie nerwy psujesz, jescze zawalu dostaniesz. Zreszta to sie tyczy kazdego, kazdy sobie moze zalozyc temat swoj a jak nie znosi mojego gadania i mojego tematu to po co tu zaglada ..... ????? ja tego nie rozumie. A przeciez to takie proste, a uzywanie mozgu wcale nie jest bolesne ..... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie czytam tych bredni

To brzmi jak komentarz ale moze ja sie nie znam...

wez serio daj se siana i nie wchodz na moj temat po co sobie nerwy psujesz, jescze zawalu dostaniesz. Zreszta to sie tyczy kazdego, kazdy sobie moze zalozyc temat swoj a jak nie znosi mojego gadania i mojego tematu to po co tu zaglada ..... ????? ja tego nie rozumie. A przeciez to takie proste, a uzywanie mozgu wcale nie jest bolesne ..... hehe

To po co piszesz na forum - uwaga - _dyskusyjnym_ ? Piszesz prawdy objawione ktore - sorry ze pisanie wprost bo nawet Cie lubie - sa wyciagniete z dupy - to sie nie dziw ze ludzie komentuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...