Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, prace mam narazie do konca przyszlego tygodnia, ale do tej pory nie pracowalem tylko 2 dni robocze wiec jest dobrze :D.

A mam pytanie w sprawie nauki jezyka angielskiego, znacie moze jakies dobre szkoly nauki jezyka angielskiego ? Mieszkam przy Diversey i Central. Chicalbym uczyc sie z obcokrajowacami poniewaz przelamalbym bariere jezykowa :) Dzieki poozdroooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i z powrotem w chicago

weekend spedzilem w Denver - bylo fajnie, maly relaks naladowac baterie i teraz znow do pracy

i czekam na telefon dobrze by bylo cos zarobic dzisiaj bo we wrzesniu trza do Polski jechac i potrzebna kasa a bilety drogie ze glowa mala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. ja chodzę na wakacyjny kurs w rosemond na barry st. taka mała uliczka nie daleko lotniska i jest super, oprócz mnie sa jeszcze 2 polki a reszta to bułgarzy, rosjanie, meksykanie itd. uczy nas amerykanka i hindus ale jest spoko, wszystko ładnie pieknie wyłożone na tacy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lockport - fajne miasteczko na poludniowych przedmiesciach, zaraz obok Orland Park, potem Crest Hill, Plainfield, Romeoville, Lemont, ciekawe czy ktos z forumowiczow mieszka w tych regionach ????

juz w Lockport jest dosc sporo Polakow, Lemont ma pelno ulic z polskimi nazwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zapytam tych, ktorzy czesto kupuja w polskich sklepach.

Do tej pory kupowalam bialy barszcz firmy A'Grosik w Jewel Osco. Dzisiaj pojechalam specjalnie po barszcz i nie bylo. Malo tego: nie ma go rowniez w innych sklepach tej sieci, wiec chyba wycofali produkt.

Nie usmiecha mi sie jechac az do polskiej dzielnicy, bo mam kawalek drogi, a nie mamy samochodu (wiec targanie tego w plecakach i siaty w rekach). Czy znacie jakis polski sklep, w ktorym mozna kupic online? Albo czy mozna kupic polskie produkty w Treasure Island albo Whole Foods Market?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...