Skocz do zawartości

Kto Jest Chętny Na Wat 2009 Do Reno?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!!

Wybieram się z kumplem już kolejny raz do USA tylko nie wiemy jeszcze gdzie wylądujemy.Myślimy czy do Reno się nie wbić ale jeszcze nie jesteśmy na maksa przekonani.Bylem już tam 2 razy i jak dla mnie jest spoko.Zastanawiam się tylko jak dużo ludzi się tam wybiera.Generalnie zawsze było sporo Polakow i dobre imprezy wiec troche mnie tam ciągnie.Dajcie znac jak ktoś ma zamiar się tam wybrać!!!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Reno to ogólnie bardzo fajne miasteczko.Spędzalem tam juz wakacje i naprawde jest dobrze choc w zeszlym roku zaczęlo podupadać(coraz mniej ludzi,gorzej z praca,na chwile obecna juz 3 kasyna zamkneli). Dlatego w tym roku wybieram sie do Caifornii.Jeżeli chodzi o mieszkanie to nie ma wiekszych problemów.Przeważnie studenci osiadają w dwoch miejscach: Truckee River Terrace badź Reno Regency.Co do pracy w drukarni to nie slyszalem jak jest ale mysle ze mozna cos lepszego znalezc np.prace w hotelu, badź w jakiejs restauracji.Jak masz jakieś pytania to dawaj:)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! tak, popieram w 100 procentach slowa Maćka!

Wakacje w Reno to bardzo dobra idea! Z mieszkaniem nie ma wiekszych problemow, z praca moze bywa gorzej..ale zawsze sie cos znajdzie!!Przynajmniej tak bylo do tej pory.

Ja spedzalam tam wakacje 2007 i wracam ponownie. Mimo, ze nastaly ciezkie czasy ;) i jest kryzys- jestem pewna , ze bedzie to znowu udany czas!

Wiem, ze kilku moich znajomych wraca w tym roku na WAT, a pozatym jest tez kilka osoob, ktore wybieraja sie na krotkie wakacje do Reno...z sentymentu!!

Maciek, gdzie wy sie w koncu wybieracie?

pozdrawiam, Magda M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Madziu:)

Ja najprawdopodobniej uderzam do San Diego bo Reno juz troszke się znudziło.Na pewno Reno odwiedze nie raz bo mam zamiar wpaść na nie jedną imprezke.Z drugiej strony jak w San Diego nie bedzie tak jak powinno no to wiadomo jaki obiore kierunek.A powiedz mi kto wybiera sie jeszcze w tym roku do Reno??Wiadomo jak jest dobra ekipa to wakacje beda w 100% udane. Jak narazie ja wyjezdzam z piecioma znajomymi wiec u nas na pewno bedzie ciekawie i imprezowo:). Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Maciek! Ja nie mam "pojma" jak to bedzie w tym roku. Niby jest tragedia z praca w Reno...ale przeciez jak bylam 2 lata temu tez nie bylo "kolorowo" pod tym zgledem, a jednak - DLA CHCąCEGO.....;)

Tez myslalam o innym miejscu ale tym razem przybywam najprawdopodobniej sama- bez mojego "orszaku" wiec wybieram Reno bo to sprawdzone miesce-(pod wieloma WZGLĘDAMI HEHE) :)

Przyjezdzajcie lepiej do Reno, bo bede robic casting na "rommatow" wiec moglbys i Ty sie zalapac:)

Wiem,ze Evelina ( ktora byla 2 lata temu) chce wpasc na 3 tygodnie na shopping i party oczywiscie!! A takze i Dave zamierza mnie odwiedzic! Szymon tez wraca( ten co pracowal ze mna na black jacku)...

Ja juz sie nie moge doczekac bezkarnie jedzonych fast foodow i innych atrakcji. Przysiegam,ze jak tam sie tylko pojawie to od razu ide do Chinczyka i biore SALTY SPICY CHICK!eheheheh

Z kim wracasz? stara ekipa? nie wiesz kto jeszcze jedzie do REno? kiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo mocno zastanawiam się nad Reno. Tyle że nie znalazłem jeszcze żadnego pracodawcy. Może osoby które były tam w poprzednich latach podzieliły sie namiarami. GG:8819473. Mam zamiar wyjechać ok. 7 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tamtym sezonie miałem jechać do Silver Legacy Reno, kontaktowałem się wcześniej z osobą z HR, która stwierdziła, że nie będą przyjmować nikogo z J-1. Mimo iż, pewne biuro w PL twierdziło coś innego ;-). Ostatecznie pojechałem do SLT, i tam spotykałem ciągle jakiś "uciekinierów" z RENO, którzy od początku czerwca szukali tam pracy. Byli to Job Hunterzy, ale także Ci co mieli mieć tam prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...