Skocz do zawartości

Jak Zostać W Usa?


kml_18_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć, jak można przedłużyć swój pobyt będąc w USA na zwykłej wizie nieimigracyjnej?

Słyszałem, że można zapisać się do szkoły i starać się o zieloną kartę( w tym roku kończe szkołę średnią i chciałbym iść na studia w USA)

czy ktoś miał podobną sytuację?

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na jakiejś stronie, że jak jest się w USA na wizie turystycznej można starać się o zielona kartę poprzez zapisanie się do szkoły i np jak ma się rodzinę to musi ona zaświadczyć że pokryje pełne koszty pobytu albo poprzez pracodawcę, który skłąda jakiś wniosek H1.

Nie mówię, że jak polece i zapiszę się do szkoły to wszystko ładnie pięknie i jestem obywatelem, ale czytałem gdzieś że mogę sie starać o zieloną kartę z racji studiów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zmienic status wizy z turysty na studenta ale jesli wylecisz po za USA to wtedy musisz sie starac o wize studencka bo na tym statusie nie wrocisz.Zeby dostac GC po studiach to jest to droga dluga i nie taka latwa jak pisza na stronie,mozesz podac ta strone?

No i to urzad wydaje zgode na zmiane status i bywa tak ze urzad nie wydaje pozytywnej zgody na zmiane status,poczytasz o tym na Forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...