Skocz do zawartości

AuPair - dla facetów.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie powinienies miec zadnych porblemow z wyjazdem jako au-pair.

Ja w grupie mam 2 facetow i sa bardzo zadowoleni, rodziny zreszta tez. Nie prawda jest, ze trudno jest znalezc rodzine dla chlopaka.

polecam cultural care au-pair- profesjonalnie, kultularnie, milo.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja chciałbym wyjechac jako au pair po skończeniu szkoły średniej jak myslicie jakie miałbym szanse bede miał tylko mature i nic wiecej Dodam ze chodze do LO z profilowanym jezykiem ang mam jakies większe szannse moze z tego powodu. Bede miał zaswiadczenia od paru rodzin oraz z świetlicy terapeutycznej. Aha i mam jeszcze jedna sprawe czy jesli zastrzege sobie ze chce wyjechac w region pólnocno - wschodni to proces przyznania rodziny bedzie dłuższy ???Odpoiwedzcie :):D::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wyjechac jako au pair po skończeniu szkoły średniej jak myslicie jakie miałbym szanse bede miał tylko mature i nic wiecej

Zastanow sie (choc nie jestem pewien, czy wchodziles na strone choc jednego z organizatorow Au Pair) - skoro program jest dostepny dla osob po ukonczonej szkole sredniej, to bedziesz mial szanse czy nie? :roll:

Dodam ze chodze do LO z profilowanym jezykiem ang mam jakies większe szannse moze z tego powodu.  

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...