Skocz do zawartości

Wnioski Wizowe - Wzory


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

WITAM. MAM PYTANIE ODNIOSNIE POZOSTAWIANIA PUSTYCH MIEJSC W FORMULARZU, A RACZEJ ICH NIE ZOSTAWIANIA. CZYTAM INFORMACJE NA FORUM, ALE MAM JUZ METLIK W GLOWIE. CZY JESLI W PYT 29 -33, 36, 37,40 ZAZNACZYLAM "NIE" TO MAM W TYCH PKT W LUKACH WPISACH "BRAK"? PROSZE O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze wylacz caps lock nastepnym razem jak bedziesz pisac,dziekuje

jak masz pytania TAK,NIE to jak zaznaczysz NIE to nic dalej nie musisz wpisywac no chyba ze zaznaczysz TAK to wtedy w danym miejscu piszesz jak cos Cie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej, ja mam problem z tym 158 a mianowicie z historią zatrudnienia. teraz pracuję na umowę zlecenie i nie mam pojęcia jak to ująć! czy mam podać datę rozpoczęcia w sensie datę pierwszej umowy zlecenie? a datę zakończenia datę ostatniej umowy? Ale generalnie ja cały czas dostaję od tej firmy zlecenia więc współpraca trwa. pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest az tak istotne, poprostu napisz od kiedy z ta firma pracujesz i w polu "do" mozesz wpisac "obecnie"

hm... bo to jest tak ze ja z ta firma pracowalam na caly etat do czerwca 2008 potem 3 miesiace w innej, ale juz w międzyczasie robilam zlecenia dla tej pierwszej firmy... czy mogą mnie poprosic o świadectwa pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz przynajmniej do ktorego miasta lecisz wiec podaj to miasto jesli nie znasz adresu hotelu,

jesli ktos zamierza byc w kazdym tygodniu w innym miescie, hotelu itp. to w tym punkcie powinien wpisac adres pierwszego miejsca gdzie bedzie, a przynajmniej nazwe miejscowosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...