Skocz do zawartości

Wnioski Wizowe - Wzory


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie...czy ten wniosek ds 156 ma być wypełniony po angielsku czy po polsku na obecną chwilę. Bo jak patrzyłam na wzór to był w naszym ojczystym języku wypełniony. A znowu na stronie ambasady pisze zeby wypełniac po angielsku.

Formularz DS-156 w momencie wypełniania ma pytania napisane po polsku. Natomiast po naciśnięciu "Kontynuuj" dane z tego formularza są automatycznie przenoszone do formularza angielskiego i drukowany może być formularz tylko w wersji angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Hej, wkrótce mam spotkanie z konsulem w sprawie wizy i walczę z wnioskiem. W związku z tym mam kilka pytań.

Do punktu 25 w ds-156

Będę zatrzymywał się w hotelu. Mam wpisać nazwę hotel tam gdzie chcą imie i nazwisko? Czy tylko wpisać numer hotelu w miejscu telefonu służbowego??

Drugie pytanko mam do ds-157 punkt 8

Imię, nazwisko i adres osoby lub pełna nazwa i adres organizacji, poprzez którą można skontaktować się z Panią/Panem w USA (należy podać również numer telefonu

Mam Wpisać nazwę hotelu czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6

tak to będzie mój punkt wypadowy na miasto

a jak myślisz co wpisać w ds-156

25. Imonia, nazwiska oraz numery telefonów osób, u których zatrzyma się lub które odwiedzi Pan/Pani w Stanach Zjednoczonych podczas swojej podróży turystycznej lub służbowej

Nazwę hotelu?

Numer telefonu służbowego

i numer hotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak jak mówisz

25. Imonia, nazwiska oraz numery telefonów osób, u których zatrzyma się lub które odwiedzi Pan/Pani w Stanach Zjednoczonych podczas swojej podróży turystycznej lub służbowej

NAZWĘ HOTELU

Numer telefonu domowego

NIE DTOYCZY

Numer telefonu komórkowego

NIE DOTYCZY

Numer telefonu służbowego

TELEFON DO HOTELU

Mam nadzieje że bedzie dobrze, bo głupio byłoby być odesłanym z pod konsulatu przez źle wypełniony formularz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...