Skocz do zawartości

Podróż Do Usa Nieletniego Bez Rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wybieram się do USA w maju. W dniu wylotu będe miał ukończone 17 lat. Lece do siostry która tam studiuje. Jakie dokumenty powiniennem posiadać (oprócz wizy oczywiście). Czy konieczna jest zgoda rodziców potwierdzona notarialnie ?

Pozdrawiam

Ps. Lece sam, bez rodziców jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbytnio na tym nie znam, ale wydaje mi się, że bez opiekunów w ogóle nie można wylecieć nie mając 18 lat... Jeżeli jednak można to raczej potrzebne jest takie pisemko. Sam naprawdę nie wiem i także czekam, na odpowiedź kogoś kto się na tym zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sojusz - co Ty opowiadasz :] jasne, że można lecieć samemu nie będąc osobą pełnoletnią. ja w dniu wylotu nawet 16 nie będę mieć ukończonych, bo lece 19 czerwca, a 25 mam urodziny. i nie słyszałam nigdy, żeby ktoś miał jakieś potwierdzenie notarialne, w którym rodzice wyrażają zgodę na lot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna w takie cos uwierzyc bo ostatnio jeden Tatus wsadzil do samolotu dzieci do Anglii a tam miala na nie czekac Mamusia ..Skonczylo sie tym ze Mamusia nie pojawila sie po dzieci a jak odeslali dzieci do Polski to Tatus tez sie ulotnil i teraz dzieci sa w domu dziecka

tutaj jest o tym:

http://www.tomaszlisnazywo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...