Skocz do zawartości

Ślub W Las Vegas- Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

Mam pytanko, postanowiliśmy z narzeczoną wziąść ślub w vegas we wrzesniu tego roku, Ja 3 razy byłem w USA na work and travel, teraz już pracuje, ale moja narzeczona nigdy tam nie była, dodatkowo w czerwcu się broni i traci status studenta - do września też nie szuka pracy - bo przeciez nikt po 2 miesiącach pracy nie da jej 4 tygodni wolnego na ślub. Pytanie - czy konsulowi opowiadać o planach ślubnych - czy lepiej lepiej powiedzieć ze jedziemy na wakacje?

Czy brac jakieś dokumnety potwierdzające moje zatrudnienie w polsce (jeśli tak to czy po polsku czy ang) , jakies wyciągi bankowe czy coś innego ? czy narzeczona ma załatwiać potwierdzenie statusu studenta (czy po polsku czy po angielsku) mimo ze kończy nim być w czerwcu tego roku, (chcemy odwiedzić konsulat w maju)

Jest możliwość wpacenia depozytu rezerwującego pakiet ślubny w jednym z kasyn - może takie coś bedzie najlepsze na potwierdzenie celu wyjazdu??

Bo poza tym - nie chce nic rezerwować do czasu otrzymania wizy.

I ostatnia kwestia - czy podchodzić do okienka razem czy osobno??

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slub w Vegas to wcale nie jest glupi pomysl ;-) Ja bym tego nie ukrywal i do okienka podchodzil razem. Jako cel wyjazdu w formularzu wpisalbym slub.

Co do dokumentow to wystarcza dokumenty po polsku, mozesz miec zaswiadczenie z pracy, a narzeczona indeks ze studiow - to wystarczy.

Tak naprawde watpie w to, ze beda na takie dokumenty patrzec, co beda chcieli to dowiedza sie w rozmowie.

Musicie sie przygotowac na pytania nie tylko o tym co robicie w PL ale co zamierzacie robic w PL jak wrocicie. Jakie plany macie odnosnie Las Vegas itp itd.

Slub to nie jest wycieczka do hipermarketu a Las Vegas to dosc specyficzne miejsce na takie typu uroczystosci, wiec jesli bedzie po Was widac, ze rzeczywiscie "zyjecie" tym dniem i macie wszystko rozplanowane to nie powinno byc problemu ;-)

Powtorze sie dokumenty sa tutaj zbedne: wystarczy, ze Wam zadadza kilka pytan: na ile dni, w jakim hotelu chcecie mieszkac i dlaczego akurat w tym, gdzie wezmiecie slub, czy bedzie ktos z Waszych znajomych lub rodziny, dlaczego nie w Polsce z rodzina itp itd. Musicie poprostu byc zorientowani w temacie i znac odpowiedzi na oczywiste pytania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...