Skocz do zawartości

Opłata Wizowa W Mbanku


wash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

opłaciłem opłatę wizową przelewem elektronicznym w mbanku, potwierdzenie z podpisem i pieczątką zamówiłem przez mlinię - przyjdzie pocztą. Czy ktoś był już w takiej sytuacji - nie robią problemów w ambasadzie przy przyjmowaniu takiego potwierdzenia?

Pozdr, wash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uiszczając opłatę na Poczcie Polskiej nie jest pobierana prowizja od operacji bankowej. Istotne żeby do wniosku wizowego dołączony był dowód opłaty wizowej w oryginale z widocznym stemplem pocztowym. Nie są akceptowane dowody opłaty dokonane poprzez Internet."

Czy jestes az tak leniwy zeby ruszyc swoje cztery litery, isc na poczte i tam uiscic oplate za wize? Z reguly nie zycze nikomu zle ale w tym wypadku mam nadzieje, ze nie przyjmia Ci tego potwierdzenia i zaplacisz jeszce raz za swoje lenistwo!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzy bylo by 500 stow w plecy jakby poszedl z samym wydrukiem bez pieczatki i podpisu a tak :

Jeśli płatność została wniesiona przez internet, należy wydrukować potwierdzenie, udać się do banku, który realizował przelew elektroniczny i poprosić o przystawienie pieczątki bankowej. Osoby z wydrukiem bez pieczątki nie będą przyjęte na rozmowę z konsulem.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...nts.html#wplata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia, dotarłem do nich przed napisaniem tematu.

Szukam jeszcze osoby, która dokonała tego osobiście, tj zapłaciła elektronicznie, otrzymała pieczątkę i weszła z takimi dokumentami. Jeśli jest ktoś, kto to zrobił, to proszę się podzielić wrażeniami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak robilem, spokojna glowa ;-)

ale potem przerzucilem sie na poczte polska, problem w sumie zawsze mialem taki ze nie chcialo mi sie leciec do bankomatu zeby potem na poczte leciec i wplacac, a jak juz bylem pod bankomatem to rownie dobrze moglem zrobic przelew w domu i potwierdzenie podbic w banku ;-)

pieczatka jak bedzie nie powinno byc problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia, dotarłem do nich przed napisaniem tematu.

Szukam jeszcze osoby, która dokonała tego osobiście, tj zapłaciła elektronicznie, otrzymała pieczątkę i weszła z takimi dokumentami. Jeśli jest ktoś, kto to zrobił, to proszę się podzielić wrażeniami;)

Ja tak zrobilam, ale to bylo kilka lat temu, kiedy staralam sie o wize poraz pierwszy. Nie dotyczalam szczegolow, a biuro nie poinformowalo mnie o jakis specjalnych wymogach, wiec mama zrobila mi przelew z PKO i wydrukowala potwierdzenie. Jak sie dowiedzialam, ze to musi byc oryginal, z poczty z pieczatka, to mama wziela wydruk i poszla do banku, tam potwierdzili przelew pieczatka i podpisem. Nikt tego nie kwestionowal w ambasadzie , chociaz tez sie troche stresowalam :). Nastepnym razem poszlam po prostu na poczte i nie bylo problemow ani stresu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...