Skocz do zawartości

Plusy I Minusy Ruchu Bezwizowego


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Bedzie ciezko kupic bilety. :lol:

2. Dostajac wize (promese), przechodze juz wstepna weryfikacje - to zawsze cos.

3. Moge zostac na pol roku, a nie na 3 miesiace

Z jednego tylko powodu chcialbym, zeby nie bylo wiz - chociaz przez chwile: zobaczylibysmy, ilu z tych, co tak nienawidza Ameryki i uwazaja, ze wyjazd tam, to idiotyzm...zmieniloby zdanie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego tylko powodu chcialbym, zeby nie bylo wiz - chociaz przez chwile: zobaczylibysmy, ilu z tych, co tak nienawidza Ameryki i uwazaja, ze wyjazd tam, to idiotyzm...zmieniloby zdanie! :D

A takich z tego co sie orientuje jest sporo ;) wczoraj mialam 'przyjemnosc' poczytac komenatrze pod artykulem na temat zniesienia wiz ;)

~joho [2013-05-22 21:57]

Na h*j mi ruch bezwizowy ze Stanami. Po co miałbym tam jechać ? Kryzys taki sam, jak u nas, bilet drogi, zwiedzać nie ma czego. Niech sobie w d..ę wsadzą tą swoją reformę imigracyjną.

~din [2013-05-22 21:55]

pytanie a kto tam chce jechac, bo jakos nie wydaje mi sie zeby polacy tesknili za syjonistyczna ameryka

~polak [2013-05-22 22:07]

a ja mam us w d...nic tam nie ma i nie potrzeba mi tam to tych"przyjaciol"wyjezdzac

~LL [2013-05-22 22:06]

niech sie wypchaja, nawet meksyki juz niehcetnie jezdza

~bg [2013-05-22 22:45]

Teraz sztab polityków będzie miał powód do częstych wyjazdów.Mam głęboko w czterech literach ich wizy.Zobaczyli,że Polacy to pracowici i wydajni pracownicy to chcą za frajerskie dwa$/h zatrudnić naszych.A w Polsce zostaną sami emeryci pracownicy budżetówki.A Polacy co zostaną będą bez pracy i łatwo będzie ich pozbawić dorobku życia.

~Tereska [2013-05-22 22:45]

Mam nadzieję że wyjazd do USA nie będzie dla Polaków obowiązkowy, bo jakoś się nie wybieram.

jar [2013-05-22 22:40]

A po jaką chorere ja mialbym tam jechać? zapieprzac na tych zacofanców ?? Nigdzie nie jest tak dobrze jak we własnym kraju - tu mi żaden ..TAS nie podskoczy . A tam ? niech jada ci co chcą zapieprzac na Obamę i być tam popychadłami . Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wolna droga !!!!

temkas [2013-05-23 01:09]

Skończone! Mit padł! Amerykę mamy w Europie i nie potrzebujemy żadnej łachy. 23 lata za późno.Tyle w temacie!

jesli ktos chcialby sie odmozdzyc to podaje linka gdzie to znalalzlam - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,2,title,Ryszard-Schnepf-postep-w-sprawie-zniesienia-wiz-dla-Polakow,wid,15670462,wiadomosc.html#opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, niektóre komentarze są dobre. Mój ulubiony:

~Tereska [2013-05-22 22:45]

Mam nadzieję że wyjazd do USA nie będzie dla Polaków obowiązkowy, bo jakoś się nie wybieram.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bedzie ciezko kupic bilety. :lol:

2. Dostajac wize (promese), przechodze juz wstepna weryfikacje - to zawsze cos.

3. Moge zostac na pol roku, a nie na 3 miesiace

No ale przecież nikt nie broni Ci iść po wizę do ambasady nawet gdy Polska wejdzie do ruchu bezwizowego. To są żadne argumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, niektóre komentarze są dobre. Mój ulubiony:

~Tereska [2013-05-22 22:45]

Mam nadzieję że wyjazd do USA nie będzie dla Polaków obowiązkowy, bo jakoś się nie wybieram.

:D

No bo Ty chyba w temacie nie jestes i nie wiesz jeszcze, ze Donald juz drukuje bilety dla wszystkich na obowiazkowe zwiedzanie Ameryki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsrod moich znajomych to moge na palcach jednej reki policzyc komu zalezy, ale tym razem licze tych, ktorzy wysylaja do mnie maile pelna nadziei i pytan "Wiesz czasem kiedy wizy zostana zniesione?" ... ostatnio zrobilo sie na ten temat jeszcze wiecej halasu, wiec wiecej maili dostaje (tak z 3 na tydzien) od roznych osob

Pewnie wszyscy mysla ze te wizy zostana calkowicie zniesione( w sensie ze kazdy kto chce bedzie mogl pracowac,uczyc i osiedlic sie w Usa).Dziwi mnie to ze osoby zainteresowane tematem nie szukaja odpowiedzi dotyczacych ruchu bezwizowego samodzielnie.Przeciez to wszystko jest w internecie dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...