Skocz do zawartości

Plusy I Minusy Ruchu Bezwizowego


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszyscy mysla ze te wizy zostana calkowicie zniesione( w sensie ze kazdy kto chce bedzie mogl pracowac,uczyc i osiedlic sie w Usa).Dziwi mnie to ze osoby zainteresowane tematem nie szukaja odpowiedzi dotyczacych ruchu bezwizowego samodzielnie.Przeciez to wszystko jest w internecie dostepne.

Wiesz, z tego, co zauwazylam to ludzie lubia sie w ten sposob oszukiwac, a wszelka proba uswiadomienia jest odbierana jako atak czy chamstwo z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiesz, z tego, co zauwazylam to ludzie lubia sie w ten sposob oszukiwac, a wszelka proba uswiadomienia jest odbierana jako atak czy chamstwo z mojej strony.

Prawda czasem boli.

Pozdziwiam Cie za cierpliwosc w odpowiadaniu na te emaile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie temat o Kanadzie,tam podaje czasami linki do pytan ktore padaja w sprawie Kanady i ruchu bezwizowego

od marca 2008 troche czasu juz uplynelo a nadal osoby sie pytaja

mysle ze z USA bedzie tak samo,-podobnie i jak ktos troche jest na forach to wie jak moze byc :)

atak?daleko nie nalezy szukac lecz na tym forum :)

i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to byl zart, to przedni, jesli zas nie, to chyba nie pojalem...

Czy ty myślisz, że jak zniosą wizy, to ambasada będzie zamknięta na cztery spusty? Każdy, mimo ruchu bezwizowego, będzie mógł nadal udać się po wizę turystyczną do ambasady. W znacznej większości przypadków nie będzie to jednak miało sensu.

- Chcesz być dłużej niż 3 miesiące - idziesz po wizę

- Nie jesteś pewien, czy Cię wpuszczą - dla pewności idziesz po wizę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...