Skocz do zawartości

Wiza - Dostałem Czy Nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj moja dziewczyna miała rozmowę o wizę J1 w Ambasadzie w Warszawie zakończoną sukcesem (kazano jej wziąść indeks i legitymację do których nawet nie zajrzano).

Ja ze względu na to że do USA lecę 3x z rzędu rozmowy przechodzić nie musiałem. Pojechałem wczoraj do Warszawy razem z dziewczyną i niedługo po tym jak wyszła z jak zakończyła rozmowę zadzwoniła do mnie Pani z Ambasady dopytując się na jakich studiach jestem i informacją że do kompletu dokumentów nie dostarczyłem ksera z indeksu z ocen. Pani powiedziała że zadzwoni później i poda mi nr na jaki należy przefaksować brakujące oceny z indeksu. Moje pytania są takie: Czy Pani o mnie zapomniała mija prawie 24h?? Czy może sobie odpuściła bo i tak nikt na te oceny nie zwraca uwagi?? Czy jeżeli ktoś się do mnie z ambasady odezwie to nie przedłuży to wydania mojej wizy wylatuje 25 maja wiec już niedługo a niechciałbym przebukowywać biletu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - byłeś rok temu w Stanach?

Boz tego co słyszałem nie muszą iść do ambasady tylko ci, którzy byli w Stanach w 2008 roku.

I to chyba wcale nie zalezy od tego ile razy było się w Stanach wcześniej.

Ja już byłem 3 razy i to będzie mój czwarty raz, ale i tak prawdopodobnie mnie wezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz dmuchac na zimne to zadzwon do ambasady i sie powiedz ze ktos sie mial z Toba skontaktowac

najlepiej bedzie jesli osoba, ktora bedzie odbierala paszporty z ambasady (przedstawiciel biura z ktorym jedziesz) dopyta, ona najszybciej uzyska informacje, moze wize masz juz w paszporcie ale dopytac nie zaszkodzi, w koncu nie wymagaja od Ciebie niewiadomo czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - byłeś rok temu w Stanach?

Tak byłem i z tego co mi wiadomo to bez znaczenia ile razy się było ważne jest to czy było się rok temu i czy wszystko przebiegło jak należy. Do biura z którego jadę pisałem i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak sadzisz?

Bo nie byłem w zeszłym roku w Stanach i to mnie dyskwalifikuje z tej opcji "bez rozmowy".

Czy jednak mam szanse że nie wezwą? Samej rozmowy jako takiej nie obawiam się, bo żadnych problemów nie mam i mój angielski jest dobry, jednak mam wylot 24 maja i boję się, że rozmowa może opóźnić cały proces - tylko wczoraj złożyłem wszystkie dokumenty wizowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...