Skocz do zawartości

Pytanie Do Osób Z Dużą Wiedzą.


Casey

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak!

Staram się o wizę turystyczną-mam w NY firmę która mnie zatrudni,czy na miejscu mogę zrobić coś aby pracować tam legalnie? sly6 pisał coś że można jechać na W&T mając swojego pracodawcę-jak to dokładnie wygląda?

I jeszcze jedno-czy można zmienić status wizy z turystycznej na studencką? Oraz czy można na niej legalnie pracować,przy jednoczesnym uczeniu się of course :(

Czy może mam od razu o inną wizę się starać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do biura i mowisz ze masz swojego pracodawce lub tez ze chcesz jechac tam i sam szukac sobie pracodawcy :(

Mozesz zmienic status z turysty na studencki i jak urzad wyrazi zgode to zostaniesz status studenta ale jesli wyjedziesz po za USA musisz miec wize studencka aby tam wrocic i dalej sie uczyc.

Na wizie studenckiej bedziesz mogl pracowac ale tylko 20 godz i w obrebie szkoly,akademika ..

Poszukaj informacji na forum o zmianie wizy turystycznej na pracownicza -studencka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz 2 wyjscia,,pracowac u pracodawcy legalnie lub tez nielegalnie...tego 2 Ci nie poroponuje

a co do 1 opcji to mozesz poleciec na wizie turystycznej do USA i tam zmienic to na wize pracownicza lub tez wyjechac z ta wiza z Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRACA NA CZARNO NIE WCHODZI W GRĘ!!

Raczej zmiana statusu tam wchodzi w grę.Czy jest to jakiś skomplikowany proces?Czy najlepiej od razu skorzystać z pomocy prawnika?

I ponowne pytanie-czy ten pracodawca u którego będę pracował musi mieć jakieś specjalne "ZNAJOMOŚCI" w rządzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...