Skocz do zawartości

Szukam Chętnych Do Wspólnego Mieszkania! Floryda


zrobas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam chętnych do wynajęcia wspólnie mieszkania w Penscoli, FL od połowy czerwca (dostosuję się z datą wylotu;)

Sam jadę na Job Hunting ale jestem zupełnie bez pomysłu na zakwaterowanie. Jest to mój pierwszy wyjazd na W&T i od razu na głębszą wodę:(

Jeżeli ktoś z Was mógłby mnie wspomóc dobrą radą bądź przydatnymi linkami/informacjami jak w praktyce wygląda kwestia znalezienia zakwaterowania w USA byłbym baaardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

mi sie zdawalo ze W@T pomaga w znalezieniu mieszkania , ale sie widocznie mylilem , musisz w lokalnych gazetach poszukac ofert albo przed przyjazdem na internecie - mozesz wejsc na polski stronki np bazarynka.com z tym ze jezeli nie ma poloni w okolicy to troche ciezka sprawa , ja mieszkam w west palm beach ale to troche daleko od twojego miejsca , pozdrowienia matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie Job Hunting, rozowo nie jest;) jestem tu w sumie od 3ech tyg i jeszcze bez pracy chociaz nogi to mi w tylek wchodza od lazenia;) grunt ze juz mam gdzie mieszkac a z praca trzeba byc cierpliwym. niedlugo Amerykanie wracaja do college i sie miejsca pozwalniaja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...