Skocz do zawartości

Bilet Z Chicago Do Salt Lake City - Jak I Gdzie Kupować?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Lecę w sierpniu do Chicago i tam się kończy mój lot. Zaplanowałem sobie, że zostanę w Chicago ze 2 dni a potem polecę do SLC. I tu moje pytanie. Czy jest duża różnica w cenie biletu kupionego na lot wewnątrz USA przez serwis internetowy a biletu kupionego na lotnisku? Za tym drugim wariantem przemawia większa elastyczność (mogę zostać 2 lub 3 dni w Chicago), ale boję się, że cena będzie znacząco wyższa (bilet kupowany w dzień lub w przeddzień odlotu) lub też będą problemy z dostaniem biletu. A może jest taniej bo kupuję "last minute"?

Przy okazji, czy możecie polecić mi jakiś hotelik w pobliżu O'Hara International w rozsądnej cenie?

Bromus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na loty krajowe sa zmienne najlepiej jak bedziesz kupowal przez american express

ale jesli takich mozliwosci nie masz bo nie masz karty to oto co podpowiada mi tzw czesty latacz

nalepiej sprawdz przez travelocity expedia etc.

Potem jak juz dobierzesz sobie lot pasujacy do twoich potrzeb (czas non stop itd)

wejdz na linie lotnicze te ktore obsluguja dane przeloty z chicago do slc

bo linie lotnicze (bezposrednio ich witryny) czesto w obecnej chwili sprzedaja taniej niz mozesz kupic przez

witryny sprzedajace bilety dlatego ze przez witryne musza sie dzielic a bezposrednio przez swoja witryne linii

cala kasa pozostaje dla linii a w obecnej sutuacji finansowej trzeba walczyc o klienta bo przewoznikow wielu a latajacych malo

Tak jak najprosciej mozna ci to wyjasnic abys kupil jak najlepiej(czytaj: najtaniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...