Skocz do zawartości

Czy Nie Jest Już Za Późno?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, no raczej ze nie jest za późno, tym bardziej ze miejsce Sitka i ta fabryka sezon zaczyna wiele pozniej wiec spokojnie decyduje sie, ja tam bylam rok temu i dotarlam dopiero 20 czerwca i na poczatku nie bylo za wiele pracy dopiero ruszylo sie pozniej, niektorzy dojezdzali na poczatku lipca, a sezon trwa do konca sierpnia wiec dasz rade po tyrac ostro, a fabryka ludzie swietnie, gdybym mogla to w tym roku chetnie bym tam wrocila. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a powiedzcie mi jeszcze jedno.

Bo sprawa jest taka, że zaliczyłem pierwszy semestr, ale po miesiącu przestałem chodzić na zajęcia, po prostu zrezygnowałem z tego kierunku. Czyli wpis do indeksu na 2 semestr mam, legitymacje podbitą też. Zaświadczenie z uczelni że jestem studentem też dostałem. Czy podczas rozmowy z konsulem, może on jakoś drążyć tą sprawę, czy dalej chodzę na uczelnie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zapozno na zapisanie sie why not usa szuka szybko ludzi bo brakuje im bodajze pare jeszcze miejsc, co do konsula zawsze prosza zeby w wniosku byl wpisany nr telefonu uczelni i z doswiadczenia wiem ze czasami przedzwaniaja do mojej szkoly dzwonili wiec to jest loteria.. napewno sprawdzi ci indeks ja zrezygnowalem z wyjazdu gdyz tez za szybko sie pospieszylem z wyjazdem itp a niemam zaliczonego semestru i niechce ryzykowac tym ze jak konsul nie da mi wizy do strace okolo 1,500zl gdyz w regulaminie why not usa pisze jasno ze i tak jakas czesc stracisz bodajze 300$ dolcow i cos tam jeszcze.. sproboje za rok :) jak nie bedize zadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...