Skocz do zawartości

Gdzie Najlepiej Wypożyczyc Szamochód?


Rekomendowane odpowiedzi

musisz podac lokalizacje gdzie chcesz wypozyczyc ? od razu mowie ze najtaniej jest wypozyczac i oddawac w jednym miejscu , bo jak chcesz oddac w innym to zawsze placisz o wiele drozej .

Przypuscmy ze jedziesz z Los Angeles do San Francisco i tam chcesz zostac kilka dni to bardziej oplaca sie wziac auto na jeden dzien z Los Angeles do San Francisco i potem drugi raz w San Fran wypozyczyc.

a co do wypozyczalni to sprawdz expedia.com wydaje mi sie ze taniej nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ciężko powiedzieć....

to zależny gdzie chcesz wypożyczyć? Miato , lotnisko itp

Moze expidia.com ? albo po prostu wpisz rent a car + miasto w google i poszukaj najlepszej oferty.

Jeżeli sie wybierasz do LA to polecam wypożyczalnie Deluxe Rent - wyszła sporo taniej niz wielkie korporacje , a z samego lotniska zabierają Cie Busem.

Często tez korzystałem z Enterprise po całych stanach , ale szukałem kuponów zniżkowych+mam kartę stałego klienta. Bo bez nich to wszystko drogo wychodzi w stanach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

wynajmowałem samochód dwa razy - raz z Avis'a, drugi z National. zanim ktoś naskoczy, że to drożyzna: jasna sprawa.

mocno tani jest np. 'rent a wreck', ale ci maja samochody w kosmicznych lokalizacjach...

ale zanim wynajmiesz cokolwiek, poszukaj kuponów (coupons) na necie.

udało nam się znaleźć kupon zniżkowy - ubezpieczenie gratis. a moim zdaniem jazda nawet bez minimalnego pakietu nie jest rozsądna, nie wiesz co się trafi...

samochod wzielismy z przedmiesc (a dowiozł nas tam autobus prosto z lotniska za 2$ ;) )

slusznie dob pisze z miejscem zwrotu wozu,

koszta lecą w dół rowniez wtedy, jeśli

- wracasz do tego samego miejsca, (jak wspomniano)

- pożyczasz na równą ilość dni (7/14/21 itd)

- bierzesz z mniej wygodnych lokalizacji (lotniska biorą extra)

- odpuścisz GPS

- no i rozmiar samochodu :D , co przeklada sie na zuzycie benzyny. pytanie ostatnie: w ile osób i ile bagażu. ja z kumplem zrobilem tak, ze caly gruz wyslalismy wczesniej do polski (nie mielismy gdzie skladowac na trip) to oszczedza miejsce, a dwie osoby jeszcze jechaly. wzielismy full size (4 osoby) i dalo rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To też mocno zależy, czy akceptują karty debetowe. Co zależy od stanu i firmy.

Czsami ta sama firma w jednym stanie akceptuje karty debetowe, a w innym - już nie.

Ostatnio wypożyczałem w Budget (Denver, CO) i byłem bardzo zadowolony, ale na to nie ma reguły - trzeba szukać na stronach.

Leonti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wypożyczałem w Budget (Denver, CO) i byłem bardzo zadowolony, ale na to nie ma reguły - trzeba szukać na stronach.

Leonti

no prosze, ja tez brałem z Denver, ale z avis'u

btw: moim zdaniem Denver to dosc dobry punkt startowy. niewazne w ktora strone ruszysz - no moze poza wschodem... - masz kilka godzin jazdy do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...