Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Zatrzymywal sie kiedys ktos z Was na lotnisku w Detroit?Jak jest tam z bezpieczenstwem?

Na samym lotnisku czy gdzies w okolicy ? Lotnisko nie jest w ogole w Detroit (jezeli masz na mysli tamtejsze slumsy) i przynajmniej terminal Delty w ktorym bylem wiele razy jest bardzo bardzo porzadny. To ich drugi co do wielkosci hub po atlancie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzalam starsze posty na forum, ale zapytam sie ponownie bo chce sie upewnic ;) Moze ktos doswiadczony mi doradzi.
sorry jesli w zlym topicku.

wkrotce planunje odwiedzic rodzicow w PL, moj paszport jest na panienskie nazwisko, GC nazwisko meza, slub nie zarejestrowany w PL.
Rozumiem, ze bilet powinnam kupic na panienskie nazwisko, takie samo jak w paszporcie. planuje tez zabrac marriage certificate, czy musze miec jego polskie tlumaczenie?
Troche tylko sie denerwuje czy wszystko bedzie ok (bedzie to 1sza podroz na gc) jak bede juz wracac do USA, ktos mi powie jak to wyglada w praktyce?
czepiaja sie etc?

jesli ktos byl w takiej sytuacji to prosze o jakies wskazowki ;)
podroz z miami do krakowa (jeszcze dokladnie nie wiem z jakimi przesiadkami) dlatego pragne sie upewnic, bo nie chce stracic takiej sumy ;)

z gory dziekuje bardzo za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly6! :) :)

w takim razie nic, tylko pozostaje mi bilety kupowac :D

To forum jest nieocenione, zawsze moge na was liczyc! Wszytkiego mozna sie dowiedziec i zawsze pomagacie :)
co jest bardzo pomocne dla takich nerwusow jak ja (lol), ktorzy stresuja sie wszystkim :lol:

Aplikacje na GC wypelnialam sama, opierajac sie wlasnie na wskazowkach z forum, dzieki czemu udalo mi sie sporo zaoszczedzic :D :D

jeszcze raz dziekuje :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz bilet na nazwisko jakie widnieje w paszporcie, w drodze powrotnej pokazujesz paszport i GC, moga cie zapytac o akt slubu, w moim przypadku 2 razy chcieli obejrzec, wiec dobrze miec ze soba na wszelki wypadek. Nie potrzeba niczego tlumaczyc. Powodzenia i szerokich lotow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...