Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, że nadajesz bagaż. Zgłaszasz się do odprawy około 9:00. Stajesz w kolejce do odprawy w stanowiskach LOTu dla klasy ekonomicznej. Zapytają cię o adres w USA (najlepiej mieć go przygotowanego na małej kartce aby dać go Pani przy odprawie aby wklepała w komputer twoje dane). Dostaniesz karty pokładowe i bilecik potwierdzający nadanie bagażu. Idziesz z tym do bramek bezpieczeństwa (pokierują Ciebie). Po przejściu bramek bezpieczeństwa idziesz w prawo w kierunku bramki z której odlecisz do USA - musisz przejść po drodze kontrolę paszportów na przejściu granicznym. To wszystko :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, andyopole said:

A nie do kiosku najpierw? Ja chyba ze trzy lata temu odstalem kolejke po czym odeslali mnie do kiosku i kolejka jeszcze raz. Zapamietalem ze wtedy w kiosku nie mozna bylo wybrac polskiego jezyka dialogu. Oczywista oczywistosc, po co w Polsce polski jezyk.B)

Chyba masz racje - klasa ekonomiczna jak nie masz kart lojalnościowych to pewnie musi  się wpierw odprawiać w kiosku a potem oddawać bagaż u "pani". Pobyt w kiosku można ominać dokonując odprawy on-line poprzedniego wieczora w domu. Wówczas z bagażami i wydrukowaną w domu kartą pokładową stajesz w kolejce aby nadać bagaż.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2017 o 12:58, Joanna30 napisał:

Około 2 godziny. I 2 godziny we Frankfurcie zdecydowanie wystarczy :)

Dzięki, spodziewałam się, że jeszcze wcześniej trzeba być :-) Tylko oby nie zamarzył się jakiś strajk na ten okres... Jeszcze mam jedno pytanie, może się orientujesz lub ktoś inny z użytkowników... Na odcinku z Frankfurtu do Orlando i w drodze powrotnej lecę Boeingiem 747-400. Mam bilet na economy. Jakie miejsca warto wybrać? Czy opłaca się robić upgrade do premium economy? Bo na upgrade do business, to chyba nie wyrobię finansowo... Dużo taki upgrade może kosztować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎12‎.‎2017 o 01:40, mcpear napisał:

Wówczas z bagażami i wydrukowaną w domu kartą pokładową stajesz w kolejce aby nadać bagaż.

Czy bagażu rejestrowanego nie można czasem oddać też w kiosku? Chyba drop bag to się nazywa czy jakoś tak. 

Też mnie ten cały lotniskowy Meksyk interesuje bo:

wylot waw - ewr - 9.01.2018 LO15

powrót ewr - waw - 27.01.2018 LO16

Leci ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...