Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, andyopole napisał:

Mam już bilet na Christmas. Do Polski grudzień 19, wracam 12 stycznia. Calej trasy nie podaje bo bede troche zygzakowal. W kazdym razie te najdłuższe loty to SFO-MUC oraz WAW-LAX. Będę miał okazję pierwszy raz spróbować A380. Fruuuu...

Ponad 3 tygodnie w PL, super! Ile zaplaciles za bilet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, margherita_s napisał:

Ponad 3 tygodnie w PL, super! Ile zaplaciles za bilet?

Poszedłem na pocztę i sprawdziłem confirmation. Tak różowo nie jest, wprawdzie trzy tygodnie+ ale ze cztery dni bede musiał poswiecic interesom firmy w której pracuję. Dlatego to firma zapłaciła za bilet, $76.06. Jakoś będę musiał z tym żyć... :) Nie ma nic za darmo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.10.2018 o 10:55, andyopole napisał:

Poszedłem na pocztę i sprawdziłem confirmation. Tak różowo nie jest, wprawdzie trzy tygodnie+ ale ze cztery dni bede musiał poswiecic interesom firmy w której pracuję. Dlatego to firma zapłaciła za bilet, $76.06. Jakoś będę musiał z tym żyć... :) Nie ma nic za darmo.

Tyle zaplaciles z wlasnej kieszeni? 7 dyszek? Kurde to ja wiecej doplacilam do lotu do Miami a mialam do wykorzystania 23tysiace bonusowych mil :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Tyle zaplaciles z wlasnej kieszeni? 7 dyszek? Kurde to ja wiecej doplacilam do lotu do Miami a mialam do wykorzystania 23tysiace bonusowych mil :D 

Nasze mile sa dluzsze bo my nie scinamy zakretow, ot i cala tajemnica.

Tak przy okazji, zajrzalem jeszcze raz na confirmation a nawet wydrukowalem sobie a tam siurpryza: wylatuje nie 19 a 17 grudnia, w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...