Skocz do zawartości

Recommended Posts

Heej, lecę 2 marca. Bilet elektroniczny dostałam na maila ale nie w pdf tylko zwyczajnie w treści maila. Wydrukowalam go w takiej formie. Czy to w porządku? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 godzinę temu, nika7716 napisał:

Heej, lecę 2 marca. Bilet elektroniczny dostałam na maila ale nie w pdf tylko zwyczajnie w treści maila. Wydrukowalam go w takiej formie. Czy to w porządku? 

Tak, w porządku. 

Zresztą, jak masz wydrukowanie karty pokładowe to nikt nie będzie patrzeć nawet na ten bilet. Ale wiadomo, że lepiej go i tak mieć przy sobie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, nika7716 napisał:

Ja nigdy nie drukuje żadnych biletów, potwierdzeń, itp. Nie ma ani potrzeby ani sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 minut temu, kzielu napisał:

Ja nigdy nie drukuje żadnych biletów, potwierdzeń, itp. Nie ma ani potrzeby ani sensu.

Ja natomiast zawsze drukuję. Tylko dla siebie, z Internetem bywa różnie a często nie pamiętam godzin wylotu czy przesiadek. Firma nie płaci mi International unlimited data transfer. :P Ostatnio do przedostatniego dnia bylem swiecie przekonany ze mam przesiadke we Frankfurcie, faktycznie była Kopenhaga. Prawie zawsze przecieram nowe szlaki, rzadko kiedy latam stala trasą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz