Skocz do zawartości

Jak Założyć Firmę W Usa


JacekS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób znających tajemnice prawa podatkowego w USA. Czy skromna osoba, taka jak ja, ma szansę zarejestrować 'na odległość' tzn bez konieczności przyjazdu - firmę w USA by tam rozliczać podatki? Prowadzę działalność związaną z internetem więc miejsce rejestracji nie jest dla mnie istotne. Polski system podatkowy doprowadza mnie do białej gorączki i chętnie przeniósłbym się z papierami do USA. Oczywiście mam obywatelstwo polskie i tutaj jestem zameldowany.

Macie może jakieś informacje lub własne doświadczenia z tym związane?

Będę bardzo wdzieczny za każdą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób znających tajemnice prawa podatkowego w USA. Czy skromna osoba, taka jak ja, ma szansę zarejestrować 'na odległość' tzn bez konieczności przyjazdu - firmę w USA by tam rozliczać podatki? Prowadzę działalność związaną z internetem więc miejsce rejestracji nie jest dla mnie istotne. Polski system podatkowy doprowadza mnie do białej gorączki i chętnie przeniósłbym się z papierami do USA. Oczywiście mam obywatelstwo polskie i tutaj jestem zameldowany.

Macie może jakieś informacje lub własne doświadczenia z tym związane?

Będę bardzo wdzieczny za każdą informację.

Mozna. Samemu bez wiedzy jak pewnie nie zrobisz. Lepiej komus zaplacic za posrednictwo, bo zwykle wszystkie papiery latwiej zalatwic z adresem amerykanskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...