Skocz do zawartości

Jakieś Biuro Organizujące....


Kenes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat yhm Na następne wakacje chciał bym jechać do Usa nie mam tam nikogo, Na W&T się nie Zaliczam Ani Zaliczać się nie będę bo po zawodówce kończę karierę z nauka

i tu jest moje pytanie czy są jakieś biura organizujące tam wycieczki ? np na miesiąc, Bardzo Tam bym chiał wyjechać zobaczyć jak się żyje i może nawet kiedyś wyjechać bo w Polsce przyszłosci nie widzę

Ps, co trzeba zrobić załatwić żeby zostać tam na stałe Legalnie?

Dzięki Za Odpowiedzi

Pozdrawiam...Szczęśliwych którzy tam mieszkają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem doczytałem wszystkiego :D

tak przy okazji jak tam jest z mechanikami samochodowymi ? jest praca czy nie;d t mój przyszły zawód

w domu w warsztacie jakoś nie mam ochoty pracować jak jest dużo to pomagam, bo możecie pomyśleć że się pracy boje ojj nie ;d

Z Angielskim by nie było problemu bo znam go bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenes bez doswiadczenia w pewnych sprawach pracy nie znajdziesz a jak znajdziesz to malo platna wiec radze Ci popracowac troche ..

Do tego masz chyba na mysli prace legalna a wtedy od pracodawcy zalezy czy Cie zatrudni i bedzie sie chcial starac o pozwolenie na prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do doświadczenia w pracy to znam się dobrze ja w warsztacie nie pracuje typu "przynieś podaj Pozamiataj" :< znam się na tym dobrze wiec robię wszystko sam.... więc z doświadczeniem problemu też nie ma w pracy xd:)

z innymi doświadczeniami mógł by być problem hheh Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...