Skocz do zawartości

Czy Opłaca Się W Tym Roku Jechac Do Usa?


Wojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie, bardziej dla osób które obecne tam pracuja lub mieszkaja. Czy w dobie światowego kryzysu, opłaca się wyjechac do stanów do pracy ? Oczywiscie mowie tu o pracy nielegalnej, na wizie turystycznej, praca na budowie, przy remontach itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie pytania (a własciwie odpowiedzi) są istotne w stosunko do pracy w czasie kryzysu ? Pytam z ciekawosci ;p

A odpowiadając na w/w pytania:

- północno wschodnie wybrzeże usa

- praca w miare nagrana (nigdy nie mozna miec 100% pewnosci)

- robiłem na czarno, nie zostałem nigdy oszukany.

Czy w jakis sposob zmienia to mozliwosci pracy w usa ? Czy kryzys dotyka tylko niektórych stanów, a inne radzą sobie całkiem nieźle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sa istotne bo jak ktos nie ma nagranej pracy a mysli ze tam ta prace szybko dostanie to moze sie przeliczyc,to nie to samo co pare lat wczesniej,tak samo moze byc z wyplata w czasie kryzysu chociaz w dobie prosperyty tez mozna byc oszukanym ale wtedy takie cos jest marginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! mam problem z moim bylym pracodawca! jestem w usa nielegalnie. pracowalam w pewnej restauracji lecz po jakims czasie okazalo sie za pracodawca nie wyplaca pieniedzy, postanowilam wiec odejsc z pracy z tym ze wczesniej uprzedzilam go o swojej decyzji! liczylam na to ze na odchodne ureguluje zaleglosci, lecz niestety moj byly bos nie pojawil sie kiedy bylam ostatni dzien w pracy. jest mi winiem za 2 tyg. pracy.

kiedy usilnie nachodzilam go i prosilam o nalezne mi pieniadze, zaczal straszyc mnie sadem i oskarzac ze po moim odejsciu zaczal tracic klientow i ze to przezemnie, bo wyrobilam mu zla opinie- co zupelnie jest nie prawda!!!

obawiam sie ze sa to jego sztuczki aby nie wyplacic mi kasy i chce mnie nastraszyc!!!

co mam zrobic w tej sytuacji??? jak odzyskac moje pieniazki???pomozcie mi prosze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...