Skocz do zawartości

Przenocować W Chicago


dimpar

Rekomendowane odpowiedzi

witam, poszukuję dobrej duszy, która mieszka w Chicago i udostępniła by kilka metrów kwadratowych żeby przenocować 2 noce. W Stanach zatrzymałem się u rodzinki ok 20km od Lansing, ale niestety lokalizacja gdzie mieszkam jest mało ciekawa, tylko kukurydza dookoła :/ Teraz czekam na zieloną kartę i za 3 tyg. wracam z powrotem do Polski. Chciałbym po prostu zwiedzić miasto, a że budżet u studenta wiadomo jaki, to chciałbym trochę zaoszczędzić na hostelach. W zamian mogę zaoferować zabranie czegoś do Polski, żeby przekazać bliskim (ciuchy jakieś, elektronikę) oraz zrobienie jakiegoś obiadku :) Jestem uczciwym studentem, jeśli ktoś będzie chętny coś przekazać a boi się, to może spisać wszelakie moje dane z dowodu, legitymacji lub prawa jazdy. Wracam do Poznania, bo niedaleko mieszkam, a studiuje we Wrocławiu, także te dwa miasta wchodzą w rachubę żeby coś bezpośrednio przekazać, a reszta miast to chyba Pocztą Polską. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę pisać na mail'a: dimpar[at]wp.pl

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...