Skocz do zawartości

Studia Będąc Magistrem


Rekomendowane odpowiedzi

Hej aktualnie kończe studia na kierunku logistyka jednak chciałbym rozpocząć drugi kierunek tym razem w USA (inż. Transportu) najchetniej w San Francisco wiec mam pare pytań:

-Czy w USA jest zapotrzebowanie na logistyków i jak Amerykanie patrzą na dyplom z Polski

-Czy jeżeli otrzymałbym zielona karte to czy moge pracowac i studiować zaocznie tak jak w Polsce

Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uczelnia zadecyduje czy zalicza ci tego magistra, czy nie. Czesto polski magister jest tu uwazany jako bachelor's i musisz dorobic sie amerykanskiego master's - to przewaznie trwa dwa lata. W okolicy San Francisco jest sporo uczelni, powinienes znalezc jakis program, ale problem bedzie koszt: o stypendia dla studentow miedzynarodowych jest baaaaardzo, baaardzo trudno, zwlaszcza teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

od tego ile masz 'kredyto-godzin'. biorą Twój suplement i dodają przedmiot po przedmiocie -ile godzin miałaś zajęć ile to jest wg nich warte kredytów i na koniec - czy masz wystarczającą liczbę kredytów żeby szczycić się tytułem mgr. poczytaj na tej stronie - http://ece.org/ ja u nich robiłam ewaluację i wszystko mi ładnie zaliczyli :) byłam tylko zaskoczona, że jak liczyli mi średną to wzieli pod uwagę WSZYSTKIE oceny a nie tak jak u nas tylko z egzaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...