Skocz do zawartości

Dziwna Sytuacja Z Ssn. Problemy Z Dostaniem Wizy W Przyszłości?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Brałem udział w programie Work& Travel rok temu. Pracowałem prawie trzy miesiace. Był to moj pierwszy wyjazd do US i A wiec pracowałem na poczatku bez Social security number. Złożyłem wniosek w urzedzie. Czekałem, czekałem i sie nie doczekałem :) Urzedas zrobił błąd w moim nazwisku i nie poprosił mnie o DS-a. DOpiero w domku w Polsce to zauwarzyłem. Pracowałem na czarno? Czy to znaczy ze juz nie mam szans pojechac za rok na W&T?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Brałem udział w programie Work& Travel rok temu. Pracowałem prawie trzy miesiace. Był to moj pierwszy wyjazd do US i A wiec pracowałem na poczatku bez Social security number. Złożyłem wniosek w urzedzie. Czekałem, czekałem i sie nie doczekałem :) Urzedas zrobił błąd w moim nazwisku i nie poprosił mnie o DS-a. DOpiero w domku w Polsce to zauwarzyłem. Pracowałem na czarno? Czy to znaczy ze juz nie mam szans pojechac za rok na W&T?

Pozdrawiam

Koresponduj z nimi. Przypilnuj abys dostal odpowiedz na zlozone papiery. Jesli wystapil blad to skoryguj bdzie trzeba.

Biurokraci sa wszedzie bardzo podobni. robia niewiele albo nic.

Udajac sie do biura musisz wiedziec po co idziesz co masz dostarczyc i ty musisz przypilnowac aby w efekcie koncowym

dostac to po co przyszedles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...